Tytuł oryginalny: Luna escondida (AKA Hidden moon)
Kraj i rok produkcji: Meksyk, Stany Zjednoczone, 2012
Czas trwania: 100 min
Data premiery: 23 listopada 2012 (świat), 17 października 2014 (Polska)

Scenariusz: José Bojórquez
Reżyseria: José Bojórquez
Obsada: Wes Bentley, Ana Serradilla, Johnathon Schaech, Osvaldo de León, Linda Gray, Héctor Jiménez, Alejandra Ambrosi, Angélica María, Adriana Louvier i inni

Na pogrzebie pewnego bogatego człowieka pojawia się piękna i tajemnicza kobieta. Syn zmarłego postanawia dowiedzieć się, co łączyło nieznajomą z jego ojcem. Pojawienie się pięknej Latynoski o imieniu Miranda na pogrzebie bogatego Amerykanina jest szokiem dla jego rodziny. Victor, syn nieboszczyka, wyrusza do Meksyku, by dowiedzieć się prawdy o tym, co łączyło tajemniczą kobietę z jego ojcem. Victor dociera do Guanajuato, gdzie Miranda mieszka wraz z innym mężczyzną – Tobiasem. Szukając odpowiedzi na dręczące go pytania, Victor znajduje jednak jeszcze więcej niewiadomych. Chwytająca za serce opowieść o zderzeniu dwóch różnych kultur i sposobów patrzenia na świat.

Materiały HBO

[tabs tab1=”Trailer” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]


2 KOMENTARZE

  1. Piękny film! Co ciekawe, dwukrotnie na ekranie można było zobaczyć rezydencję znaną z „Prawdziwego uczucia” (tę, w której „Victoria Balvanera” mieszkała z rodziną). Zdjęcia do filmu odbyły się między innymi w Guanajuato – miejscu akcji kilku telenowel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.