Adela Noriega w Telemundo?

Jak poinformowała Maxine Woodside w programie „Todo para la Mujer”, aktorka Adela Noriega negocjuje swój kontrakt z wiceprezydentem Telemundo, Patricio

Jak poinformowała Maxine Woodside w programie „Todo para la Mujer”, aktorka Adela Noriega negocjuje swój kontrakt z wiceprezydentem Telemundo, Patricio Willsem, który wręczył jej scenariusz nowej telenoweli „Doña Diabla”. Mówi się, że aktorka prawdopodobnie zgodzi się zagrać główną rolę. Plotka głosi także, że Adela chce zagrać z Eduardo Yáñezem, który miałby być jej parą w tym projekcie. Jeśli okaże się to prawdą, byłaby to już trzecia wspólna telenowela pary aktorów po „Dulce desafio” z roku 1988 i „Fuego en la sangre” z roku 2008. Aktorka miała już wrócić do telenowel po kilkuletniej przerwie jako protagonistka „Soy tu Dueña”, jednak problemy rodzinne uniemożliwiły jej zagranie roli, którą dostała Lucero.





Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.