„Ta jedyna” – Odcinek 15: Zerwanie

W 15. odcinku telenoweli „Ta jedyna”: Mara zrywa z Arturem. Pilar pragnie zabrać syna z Angoli. Emisja 2 lipca o godz. 8.40 w TVP1.

Henrique choruje na grypę, podczas gdy jego żona Concha przebywa z Pilar w Angoli. Widząc w tej sytuacji okazję dla siebie, sekretarka Mito zaczyna interesować się szefem. Nie kocha go, jednak zależy jej na jego pieniądzach. Mara zrywa z Arturem, a on oskarża ją o romans z Luisem Miguelem. Pilar za wszelką cenę pragnie zabrać syna do Lizbony.

Opracowanie TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/ta-jedyna





Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.