W niewoli uczuć

Cristina jest miłą i lubianą przez wszystkich dziewczyną. Mieszka na hacjendzie “El Platanal”, bogatej posiadłości, razem z ojcem, Severianem Alvareza,

Cristina jest miłą i lubianą przez wszystkich dziewczyną. Mieszka na hacjendzie “El Platanal”, bogatej posiadłości, razem z ojcem, Severianem Alvareza, gospodarzem wiejskim o silnym charakterze.

Cristina wyznaje ojcu, że spodziewa się dziecka Diega, mężczyzny, którego kocha. Severiano nakazuje Cristinie opuścić hacjendę i zamieszkać razem ze służącą, Raquelą, w stolicy, gdzie ma doczekać rozwiązania ciąży. Cristina wydaje na świat dziewczynkę, która zostaje jej zabrana i zarejestrowana jako córka Raqueli.

Federico Rivero sprowadza małą Maríę del Carmen z powrotem na hacjendę jako córkę Raqueli. Cristina, która pragnie być blisko córki, zostaje zmuszona do poślubienia Federica, człowieka nikczemnego i porywczego. Będący na skraju bankructwa Federico pragnie dobrać się do majątku świeżopoślubionej żony. Powoduje wypadkek, na skutek którego Cristina traci wzrok.

Mijają lata. María del Carmen z małej dziewczynki staje się śliczną panną, inteligentną i dobrze wychowaną. Wszyscy mężczyźni kochają się w niej, a najbardziej José María, jeden z pracowników hacjendy, który marzy, by ją poślubić, przekonany że pochodzi z tej samej klasy, co on.

Na hacjendę przybywa Carlos Manuel, siostrzeniec Federica, przystojny młodzieniec, absolwent medycyny, który powrata ze studiów za granicą. Carlos Manuel zakochuje się w Déborah Falcón nieświadomy, że kobieta jest kochanką jego wuja.

Federico odkrywa ich romans i próbuje rozdzielić kochankę ze swoim siostrzeńcem. Jednocześnie María del Carmen zakochuje się w Carlosie Manuelu od pierwszego wejrzenia, wzbudzając tym samym zazdrość Déborah, która jednoczy siły z Federiciem i knuje przeciwko młodej parze. Choć udaje im się od siebie odseparować, nie mogą ugasić miłości, jaka między nimi zapłonęła.

Carlos Manuel konsultuje z zaprzyjaźnionym specjalistą oftalmologiem przypadek ślepoty Cristiny i namawia go, by ją zoperował. Doktor Robles zakochuje się w swojej pacjentce i robi wszystko, żeby przywrócić jej wzrok. Federico, próbuje posiąść Maríę del Carmen i dobiera się do niej, ale Cristina w porę go hamuje…

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2000
LICZBA ODCINKÓW: 135

SCENARIUSZ: Caridad Bravo Adams, Liliana Abud
REŻYSERIA: Miguel Córcega
PRODUCENT: Salvador Mejía Alejandre

OBSADA: Victoria Ruffo (Cristina), Fernando Colunga (Carlos Manuel), Aracely Arámbula (María del Carmen), César Évora (Federico), Nailea Norvind (Déborah), Joaquín Cordero (Severiano) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Juan Gabriel – Abrázame muy fuerte

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”38279930″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]


Comments

 1. Uwiebiałam to!:)

 2. gdzie moge obejrzec tę telenowele?

  1. Na youtube jest wrzucona z tvn. Świetna telenowela, fajne postaci, piękna piosenka przewodnia. Boski Fer Colunga i piękna Aracely:)

 3. Mnie się ta telenowela mało podobała. Maria del Carmen była strasznie niedojrzała i przez to irytująca. Carlos Manuel też był facetem bez charakteru. Nie lubię tego typu protagonistów. Poza tym było też sporo niepotrzebnych wątków i postaci, które niczego nie wnosiły do historii. Teraz robią lepsze tele.

 4. Jedna z moich ulubionych telenowel :)

 5. fajnie jest powspominać

 6. jejku ogladalam to 12 lat temu:) juz nie robia takich telenowel jak kiedys:) uwielbiam gabriela soto i fernanda colunge:)

 7. fajny serial a rola Cezara Evory super zagrana co do Colungi to mógł lepiej zagrać

 8. super serial i wspaniały fernando colunga………

 9. Cudowna Aracely Arambula

 10. świetna telenowela ! wie ktoś czy może gdzieś są zamieszczone jej odcinki? bo wątpię że drugi raz ją puszczą a wielka szkoda bo CUDO:)

 11. Powinni puścić jeszcze raz tą telenowelę bo bardzo bym chciała ją zobaczyć. Uwielbiam Aracely Arambulę ♥

 12. czytam o wielu ciekawych telenowelach ale ktore beda wyswietlone w polsce? i na jakich kanalach!!!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.