Sin senos no hay paraíso

Druga adaptacja kolumbijskiego serialu „Sin tetas no hay paraíso” i zarazem jeden z największych hitów Telemundo. Catalina i jej brat

Druga adaptacja kolumbijskiego serialu „Sin tetas no hay paraíso” i zarazem jeden z największych hitów Telemundo.

Catalina i jej brat Bayron dorastali pod opieką matki, Donii Hildy, która zawsze starała się ze wszystkich sił zadbać o to, by jej dzieciom niczego nie brakowało. Ich każdy dzień to zmaganie się z biedą i kolejnymi potrzebami, lecz z podniesioną głową stawiają czoła rzeczywistości, jakiej nienawidzą. Pragną lepszego życia i mylnie wierzą, że dobra materialne zapewnią im szczęście.

Zmęczony żywotem w nędzy Bayron, daje się wciągnąć w ekstrawagancki świat Titi, swojego sąsiada, który znalazł szybką i skuteczną metodę wyjścia z biedy zostając mafioso. Chłopak chce pójść w jego ślady, i tak przenika do niebezpiecznego świata, narażając przy tym własne życie.

Catalina jest młodą i piękną dziewczyną, którą natura obdarzyła niezbyt dużymi piersiami. Wszystkie jej koleżanki, dzięki swoim wdziękom, zarabiają jako „damy do towarzystwa”, świadcząc usługi seksualne najzamożniejszym mężczyznom z siatki przemytniczej narkotyków.

Yésica, jej najlepsza przyjaciółka, także wkręciła się do tego lubieżnego świata dzięki temu, że rozkręciła własny interes: rekrutuje, wybiera i przewodzi innym dziewczynom, za które mafiosi są gotowi słono zapłacić, by zaspokoić swoje potrzeby. I to ona pomaga Catalinie zaistnieć w biznesie, jaki pomoże jej wyjść z biedy.

Catalina daje się zmanipulować przez Lorenę i Martínez, zajmujących się operacjami plastycznymi, i pozwala powiększyć sobie biust, jaki miałby stać się dla niej przepustką do lepszego życia poza krajem. Nie ma jednak pojęcia, że dziewczyny takie, jak ona, są używane jako „muły”, a w silikonowych implantach ukryte są narkotyki, jakie mają przemycić do Meksyku.

Ciąg przeszkód i potyczek, a także kolejne poniżenia i maltretacje są tym, co czeka Catalinę na drodze po własne ambicje. Dziewczyna zawiśnie na cienkiej linie pośród otchłani rzeczywistości, rozgrywającej się między pragnieniami i żądzą pieniędzy, a towarzyszącymi im tragediami.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: USA/Kolumbia/Meksyk, 2008/2009
LICZBA ODCINKÓW: 167

SCENARIUSZ: Gustavo Bolívar
REŻYSERIA: Ramiro Meneses, Miguel Varoni
PRODUCENT: Hugo León Ferrer

OBSADA: Carmen Villalobos (Catalina Santana), Catherine Siachoque (Doña Hilda), María Fernanda Yépes (Yésica), Aylín Mujica (Lorena), Juan Diego Sánchez (Bayron Santana), Fabián Ríos (Albeiro), Gregorio Pernía (Titi), Guillermo Quintanilla (Martínez), Alejandra Pinzón (Paola), Linda Baldrich (Natalia), Carolina Sepúlveda (Ximena), Carolina Betancourt (Vanessa), Laura Londoño (Lina), Sofía Stamatiades (Julieta), Gabriel Porras (Fernando), Danilo Santos (Cardona) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Natalia Gutiérrez & Hernán Saraza – Sin senos no hay paraíso

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.