Piękna Rubí chciałaby znaleźć prawdziwą miłość, jednak życie w ubóstwie nauczyło ją, jak ważne są pieniądze, ważniejsze niż uczucia. Swoją urodę dziewczyna postanawia więc wykorzystać do zdobycia bogatego męża.

Dzięki pomocy swojej ciężko pracującej siostry Cristiny, i uzyskanemu stypendium, Rubí studiuje na prywatnej uczelni. Poznaje tam pochodzącą z zamożnej rodziny Maribel, która miała wypadek, w wyniku czego została kaleką i znajomość z Rubí wiele dla niej znaczy. Dziewczyna nie wie o tym, że wyrachowana Rubí tylko udaje przyjaźń. Po jakimś czasie Maribel zaprasza przyjaciółkę do rodzinnej posiadłości. Zakosztowawszy życia w luksusie Rubí zaczyna dążyć do zdobycia bogactwa. Ulubioną rozrywką kalekiej Maribel jest surfowanie po Internecie. Najczęściej za pomocą sieci rozmawia z chłopakiem o imieniu Héctor. Obydwoje bardzo dobrze się rozumieją i szybko chłopak zaczyna nalegać na spotkanie. Po pierwszym szoku, jaki przeżywa widząc, że Maribel jest inwalidką, Héctor przestaje to dostrzegać, zakochuje się i prosi Maribel o rękę.

Héctor poznaje Rubí ze swoim najlepszym przyjacielem, Alejandrem. Młodzi zaczynają darzyć się gorącym uczuciem, lecz gdy tylko wychodzi na jaw, że Alejandro, będący ortopedą, nie jest bogaty, dziewczyna rzuca go i kontynuuje swoje poszukiwania męża milionera. Jedynym bogatym mężczyzną jakiego zna jest Héctor. Odbija zrozpaczonej Maribel narzeczonego i wkrótce po tym zostaje jego żoną. Niemal od samego początku zaczyna odczuwać przykre konsekwencje swojej chciwości, oszustw i zdrady.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

POLSKI TYTUŁ: Cena marzeń
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2004
LICZBA ODCINKÓW: 115

SCENARIUSZ: Yolanda Vargas Dulché
REŻYSERIA: Violeta Isfel
PRODUCENT: Jose Alberto Castro

WYSTĘPUJĄ: Bárbara Mori (Rubí Pérez), Eduardo Santamarina (Alejandro), Sebastián Rulli (Héctor Ferrer Garza), Jaqueline Bracamontes (Maribel), Ana Martin (Refugio Ochoa Pérez), Yadhira Carrillo (Elena Navarro), Paty Díaz (Cristina Pérez), Marlene Favela (Sonia), Josefina Echánove (Pancha), Antonio Medellín (Ignacio Cárdenas), Ana Bertha Espín (Elisa Duarte), Olivia Bucio (Carla Cárdenas), Luis Gatica (Cayetano), Leonorilda Ochoa (Doña Lola), Roberto Vander (Arturo de La Fuente), Ofelia Cano (Victoria Gallegos), Miguel Pizarro (Loreto), Arlette Pacheco (Lilia), Ingrid Martz (Lorena Treviño) i inni

TENAT PRZEWODNI: Reyli – La descarada

[/tab]

[/tabs]


13 KOMENTARZE

  1. Genialna telcia:) A poza tym przesłanie jej jest rewelacyjne .A ludzie myślą ,że telenowele nic nie uczą g**** prawda .MOGLIBY JĄ PUŚCIĆ JESZCZE RAZ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.