Po 11 latach spędzonych w Londynie Miguel Ángel musi wrócić do Meksyku, aby być obecny podczas odczytania testamentu jego dziadka don Aureliana. Figlarny starzec postanowił, że na fotelu prezesa rodzinnej firmy zasiądzie pierwszy z wnuków, który przed ukończeniem 35. roku życia weźmie ślub i doczeka się męskiego potomka.

Kuzyn Miguela Ángela, Alejo, przystępuje do działania od wyeliminowania swojego rywala. Podstępem wplątuje go w oszustwo, które pozbawia Miguela Ángela i jego rodzinę z całej fortuny oraz posiadłości. Pozbawieni dachu nad głową przeprowadzają się do La Nopalera, posiadłości, w której mieszka rodzina Menchaca. Zgrzyty między zwyczajami obu rodzin są nieuniknione. Mediatorzy obu rodzin, Miguel Ángel i Lupita Menchaca, próbują zapanować nad chaosem, jaki panuje w domu. Wspólny cel zaczyna ich do siebie zbliżać…

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2013
LICZBA ODCINKÓW: 150 (planowane)

SCENARIUSZ: Adriana Lorenzón
PRODUCENT: Rosy Ocampo

OBSADA: Jaime Camil (Miguel Ángel), Zuria Vega (Lupita), Mark Tacher (Alejo), Ingrid Martz (Minerva), Manuel “Flaco” Ibáñez
(Don Chuy), Silvia Pasquel (Ana Sofía) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Jesse & Joy – Mi tesoro
[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]

[/tab]
[/tabs]


8 KOMENTARZE

  1. Też chciałabym to obejrzeć w naszej telewizji ;)
    W internecie oglądam fragmenty, głównie z te, gdzie są Frida i Tizoc :D

  2. BARDZO FAJNA TELENOWELA ,SUPER AKTORZY :) SYLVIA PASQUEL FAJNIE GRA CZARNY CHARAKTER :) MOGLI BY PUSCIC NA TV4 ,ALBO TV PULS :) GWARANCJA OGLADALNOSCI :)

  3. uwielbiam komediowki na prawde fajnie sie oglada ale nie puszca tego u nas po klapie u nas Evki z jaime camilem tego na bank nie kupia a szkoda ta jak i peirwsza telenowela sa fajne i rpzyjemne :)

  4. Ciekawe czy w niedalekiej przyszłości telka zawita u nas ? Jak dla mnie było by super bo uwielbiam Jaime Camila, Marka Tachera oraz Zurie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.