Tytuł oryginalny: Los Miserables
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2014
Liczba odcinków: 120
Data premiery: 30 września 2014 (Świat)

Scenariusz: Valentina Párraga
Reżyseria: Víctor Herrera, Carlos Villegas
Producent: Martha Godoy
Obsada: Aracely Arámbula, Erik Hayser, Aylín Mujica, Aarón Díaz, Gabriel Porras, Macarena Oz, Verónica Terán, Rodrigo Vidal, Diego Soldano, Aldo Gallardo, Javier Díaz Dueñas, Estela Calderón i inni

Temat przewodni: Aracely Arámbula – Los miserables

“Los Miserables” to historia o prześladowanych i ich prześladowcach. Każda z postaci ma swój udział w plątaniu węzłów sensacji, akcji i terroru w świecie, który obliguje do zaciętej walki z wrogiem. Najtrudniejszą z bitew przyjdzie rozegrać Lucíi Durán, wyjętej spod prawa za przestępstwo, które jest niesłusznie przypisywane. Aby przetrwać Lucía będzie musiała się ukrywać i walczyć z gorszej pozycji. Tylko inteligencja i spryt pomogą jej udowodnić swoją niewinność przed prześladowcą, szefem biura detektywów w wydziale do walki z przemytem narkotyków, Danielem Ponce, miłością jej życia. Pomimo przeciwności losu, największą niewiadomą jest czy miłość, wiara i sprawiedliwość przezwyciężą wszystko inne?

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2] [/tab]
[/tabs]


3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe ile będzie odcinków LM, już wszystko się wyjaśnia i mogliby ją skończyć a nie ciągnąć do 160 lub więcej odc.

  2. Całkiem fajna ale jak na razie niewiele wspólnego ma z trailerem i “Nędznikami” V. Hugo. W sumie nie ma co się dziwić bo w końcu to telenowela. A i tak jest dużo ciekawsza niż wszystko co leci obecnie w Televisie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.