Enamorándome de Ramón | novela.pl
Enamorándome de Ramón

Enamorándome de Ramón

Tytuł oryginalny: Enamorándome de Ramón
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2017
Liczba odcinków: ?
Data premiery: 20 lutego 2017 (świat)

Scenariusz: Edwin Valencia, Carmen Sepúlveda, Luis Reynoso, Lucero Suárez (oryginalna historia: Doris Seguí)
Reżyseria:
Producent: Lucero Suárez
Obsada: Esmeralda Pimentel, José Ron, Marisol del Olmo, Fabiola Guajardo, Gonzalo Peña, Marcelo Córdoba, Nuria Bages i inni

Kiedy w tragicznym wypadku giną rodzice Fabioli i Andrei, wychodzi na jaw, że uprawnioną do otrzymania sumy ubezpieczenia zmarłych jest Juana, ich niania. Oburzona tą decyzją Hortensia, babcia osieroconych dziewczynek, naciska na Juanę, żeby oddała jej odziedziczoną fortunę. Jednak skromna kobieta nie ugina się przed nią. Zamierza samodzielnie rozporządzać pieniędzmi i zbadać o przyszłość obu panienek.

Ramón, syn Juany, wraca ze stolicy po burzliwym związku z córką szefa mafii. Kiedy dowiaduje się o milionie dolarów otrzymanych przez jego matkę w spadku po pracodawcach, namawia ją, żeby zwróciła pieniądze rodzinie Medina i oszczędziła sobie kłopotów. Sam tymczasem szuka pracy w warsztacie samochodowym Antonia. W tym samym miejscu najmuje się Fabiola, chcąca dowieść wszystkim o swojej dojrzałości i odpowiedzialności.

Codzienne przebywanie zbliża do siebie Fabiolę i Ramóna. Sytuacja komplikuje się, gdy Sofía, była dziewczyna Ramóna, pojawia się niespodziewanie z nadzieją na odzyskanie jego uczucia. Również nad Juaną zbierają się czarne chmury. Zawistna Hortensia postanawia wytoczyć Juanie proces, by tylko odzyskać stracone pieniądze. Nie bacząc na środki w dążeniu do celu, kobieta jet gotowa uciec się nawet do oszustwa. Nawet jeśli miałaby przez to stracić jakiekolwiek szanse na odzyskanie pieniędzy, kiedy prawda wyjdzie na jaw.(novela.pl)

2 komentarze »

  1. dorota 27 stycznia 2017 o 22:31 - Reply

    Fajna obsada!

  2. Kasia 26 stycznia 2017 o 20:31 - Reply

    TA TELKA BEDZIE PO VINO EL AMOR

Komentarze »


X