Dokąd może posunąć się człowiek, aby wymierzyć sprawiedliwość? 
Nina jest gotowa zrobić wszystko, byle tylko winni jej cierpienia otrzymali karę… 

Jako dziecko, Rita (Débora Falabella) wiele wycierpiała z rąk swojej bezwzględnej macochy, Carminhi (Adriana Esteves) i jej kochanka Maxa (Marcello Novaes). Przez nich, dziewczynka straciła ojca, (Tony Ramos) i trafiła na wysypisko śmieci, gdzie ukrywając się przed paskudnym Nilo (José de Abreu), znalazła schronienie u Lucindy (Vera Holtz), u której poznaje swoją wielką miłość, Batata. Dzieci zostają jednak rozdzieleni, kiedy Rita zostaje przygarnięta przez argentyńskie małżeństwo, które daje jej nowe imię, Nina.

Jorge Araújo, lepiej znany jako Tufão (Murilo Benício) otwiera na przedmieściach klub sportowy. Mężczyzna marzy o poślubieniu kobiety swojego życia, zabawnej fryzjerki, Monalisy (Heloísa Périssé). Niestety, Muricy (Eliane Giardini), matka sportowca, jest przeciwna temu związkowi.

W dniu finału mistrzostw w piłce nożnej, po wspaniałym triumfie, Tufão potrąca na alei brazylijskiej Genésia (Tony Ramos). Mężczyzna przed śmiercią wypowiada imię swojej żony: Carmem Lúcia Moreira de Souza. Tufão obwiniając się o wypadek postanawia odnaleźć owdowiałą kobietę i okłamać ją, że jest długoletnim przyjacielem zmarłego. Mężczyzna oferuje wdowie pomoc materialną. Przebiegła kobieta domyśla się jednak prawdy i postanawia wykorzystać sytuację na swoją korzyść. Z pomocą Maxa, udaje jej się rozdzielić Monalisę i Tufão. Wmawia mężczyźnie, że dziecko, którego się spodziewa, jest owocem miłości, która łączyła ją z jej zmarłym mężem.
Mając życie w luksusie i Maxa u boku, który ożenił się z siostrą Tufão, Carminha decyduje się wrócić na wysypisko śmieci po porzucone niegdyś dziecko, Batata, którego dziś chce wychowywać razem z Tufão.

Mija 12 lat, Batata, który dziś nazywa się Jorginho (Cauã Reymond), jest odnoszącym sukcesy piłkarzem, który spotyka się z rozpieszczoną Déborą (Nathália Dill) i który boryka się z uczuciem gniewu, którym darzy matkę.
Nina zaś wyrosła na zdolną kucharkę. Mimo wielu lat, kobieta nigdy nie zapomniała tego, co zrobiła jej Carminha. Dziewczyna wraca do Brazylii, aby się zemścić. Zatrudnia się w rezydencji byłej macochy i powoli niszczy jej uporządkowane życie.
[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2012
LICZBA ODCINKÓW: 179 (Brazylia), 160 (Eksport)

SCENARIUSZ: João Emanuel Carneiro
REŻYSERIA: Ricardo Waddington, Amora Mautner i José Luis Villamarin
PRODUCENT: Ricardo Waddington

OBSADA: Débora Falabella (Rita/Nina), Adriana Esteves (Carminha), Murilo Benício (Tufão), Cauã Reymond (Jorginho/Batata), Marcello Novaes (Max), Alexandre Borges (Cadinho), Carolina Ferraz (Alexia), Camila Morgado (Noêmia), Débora Bloch (Verônica), Nathália Dill (Débora), Ísis Valverde (Suellen), Vera Holtz (Lucinda), José De Abreu (Nilo) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Robson Moura & Lino Krizz – Vem Dançar com Tudo (Vem Dançar Kuduro)
[/tab]
[tab id=2][/tab]
[tab id=3]

[/tab]
[/tabs]


15 KOMENTARZE

  1. Kasia film obejrzyj sobie za darmo na stronie AnyFiles . Tylko nie wpisuj avenida brasil zranione uczucie tylko W NIEWOLI PRZESZŁOŚCI 😄 POZDRAWIAM

  2. Po pierwsze to Zone Romantica ma problemy finansowe stąd ciągłe powtórki starych telenowel,a po drugie w przyszłym roku telenowela będzie w Polsce,bo rzeczywiście to hit,nie wiem dlaczego,Jednak fabuła jest ciekawa ,obsada kiepska ,ale serial może być też hitem jak Niewolnica.Szkoda że Polacy nie potrafią niczego fajnego nakręcić,-((((((

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.