Amor bravío | novela.pl
Amor bravío

Amor bravío

Camila i Daniel poznają się w niesprzyjających okolicznościach, ale prawdziwa miłość, która ich połączy, nie oprze się żadnej z przeszkód. Choć dzieli ich brak zaufania, uraza i pragnienie zemsty, pokonają wszystkie przeciwności… bo w ich sercu tli się „nieposkromiona miłość”.

Luis, narzeczony Camili, ginie w wypadku kilka dni przed ślubem, co pogrąża niedoszłą pannę młodą w głębokiej depresji. W tym samym czasie, w Chile, Daniel żeni się z Miriam. Camila, z wykształcenia lekarz weterynarii, zaszywa się na ranczu byków wuja don Daniela, „La Malquerida”. Niedługo potem, Daniel oczekuje swojego pierwszego dziecka, a Camila zaręcza się z Alonsem, zarządcą rancza.

Don Daniel dowiaduje się o tym, że ma nieprawego syna, a także odkrywa prawdziwą twarz Alonsa, którego uważał za całkowicie prawego człowieka. Postanawia uczynić swojego „syna”, Daniela, jedynym spadkobiercą majątku, aby ustrzec Camilę przed Alonsem. Mężczyzna umiera nie wyjawiwszy swojej siostrzenicy prawdziwego powodu tej decyzji.

Daniel dowiaduje się, że otrzymał spadek od bogatego Meksykanina, który uczynił go właścicielem praktycznie wszystkich swoich dóbr. Podejmuje decyzję o wyjeździe do Meksyku z zamiarem odebrania zapisanej fortuny. Wpada jednak w zasadzkę i trafia do więzienia. Zamknięty za kratkami domyśla się, że wpadł w pułapkę zastawioną przez rodzinę Monterde, która usiłuje przywłaszczyć sobie majątek don Daniela.

Daniel ucieka z więzienia i zjawia się na ranczu incognito z zamiarem odkrycia prawdy. Błędnie myśli, że Camila brała udział w zasadzce, ale to nie powstrzymuje go przed zakochaniem się w niej. Camila jest rozczarowana swoim mężem i nieudanym małżeństwem. Alonso okazał się człowiekiem agresywnym, porywczym, a do tego bezpłodnym.

Daniel zmienia tożsamość i podając się za Andresa znajduje zatrudnienie na hacjendzie „La Malquerida”, która tak naprawdę jest jego własnością. Tak odkrywa, że to Alonso, jego matka Isadora i Dionisio byli prawdziwymi winowajcami jego nieszczęścia i próbowali się go pozbyć, aby przejąć w posiadanie jego ziemie.

Daniel i Camila zakochują się w sobie na przekór okolicznościom, ale przeszłość nie daje o sobie zapomnieć i stawia na ich drodze liczne przeszkody, takie jak nienawiść, zazdrość i niepojęta ambicja, które mogą pokonać tylko swoją miłością.

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2012
LICZBA ODCINKÓW:
 ok. 150

SCENARIUSZ: María Zarattini, Martha Carrillo, Cristina García
REŻYSERIA:
 Lily Garza, Fernando Nesme
PRODUCENT:
 Carlos Moreno Laguillo

WYSTĘPUJĄ: Silvia Navarro (Camila), Cristian de la Fuente (Daniel), Rogelio Guerra (Don Daniel), Flavio Medina (Alonso), Leticia Calderón (Isadora), César Évora (Dionisio), Laura Carmine (Ximena), René Strickler (Mariano) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Vicente Fernández – Cuando manda el corazón

45 komentarzy »

  1. Eirene_4 3 lipca 2013 o 05:47 - Reply

    przyłączam się do Waszych opinii też jestem fanką Silvi,zaczęliśmy oglądać super telenovelę do 11 odcinka i finito. Zamiast U.M mogli dać A.B tak się traktuje widzów tv4jakby mieli nas w czterech literach ……….

  2. Eirene _4 1 lipca 2013 o 19:16 - Reply

    mam pytanie telenowela leci chyba nietłumaczona proszę odpowiedz Eli.

  3. ElizabethGutierrezFan 30 czerwca 2013 o 15:01 - Reply
  4. patty164 27 czerwca 2013 o 17:32 - Reply

    Z tego co widze nie mozna i nie bedzie raczej mozna juz obejrzec tej telenoweli, bo novela.pl przesztala ja chyba emitowac i tlumaczyc,zreszta zobaczcie ze zniknela ramówka z prawej strony ,okladka amor bravio a inne sa;/ heh

Komentarze »


X