Amar a muerte | novela.pl
Amar a muerte

Amar a muerte

Tytuł oryginalny: Amar a muerte
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2018
Liczba odcinków: ?
Data premiery: 29 października 2018 (świat)

Scenariusz: Leonardo Padrón
Reżyseria: Carlos Cock Marín, Alejandro Lozano, Joe Rendón
Producent: Carlos Bardasano
Obsada: Angelique Boyer, Michel Brown, Alexis Ayala, Alejandro Nones, Arturo Barba, Claudia Martín, Gonzalo Peña, Macarena Achaga i inni

Lucía Borges jest rozchwytywaną przez projektantów piękną dziewczyna z żurnala z niejasną przeszłością. Jako nastolatka była zmuszana przez matkę do prostytuowania się. Udało jej się wyrwać z piekła, uciekła do stolicy Meksyku i rozpoczęła pracę w liczącej się na rynku firmie. Nieprzeciętną urodą zwabiła do siebie jej właściciela, Leóna. Plan szybkiego wzbogacenia się usnuty przez Lucíę legnie w gruzach, gdy mężczyzna zostaje zabity w dniu ich ślubu. To jednak dopiero początek kłopotów, z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć. Dusza Leóna powróci w ciele Valdésa, zwanego Chińczykiem, płatnego zabójcy straconego na krześle elektrycznym w amerykańskim więzieniu. Również żywot Valdeésa nie skończy się wraz ze śmiercią. Jego dusza powróci w ciele wykładowcy antropologii. Obaj mężczyźni skorzystają z drugiej szansy od losu, aby rozliczyć się z przeszłością – León odkryje niewierność Lucíi i zapragnie się na niej zemścić, podczas gdy Valdés posłuży się nowym obliczem jako kamuflażem w rozprawieniu się z dawnymi wrogami. (novela.pl)

5 komentarzy »

 1. Kasia 13 marca 2019 o 15:08 - Reply

  Już skończyłą się emisja w meksyku i był to prawdziwy hit! Czekam z wielką nadzieją że nadają u nas i zobaczę po raz drugi tą piękną historię!

 2. Diana 13 lutego 2019 o 21:17 - Reply

  Będzię ta Telenowela Emitowana w polskiej Telewizji w 2019Roku? Fajnie by było

 3. PO 17 listopada 2018 o 11:15 - Reply

  Koniecznie tą telkę musi zapodać jakaś pl tv :D

 4. Paulina 13 listopada 2018 o 16:54 - Reply

  Genialny zwiastun 😊Mam nadzieję że kiedyś będzie emitowana u nas.

 5. Fan RBD 12 listopada 2018 o 22:52 - Reply

  Super!

Komentarze »


X