Jeden z pierwszych „super seriali” Telemundo (sezonowych seriali traktujących o handlarzach narkotykami, szmuglerach broni czy przemytnikach ludzi) zagościł w wybranych serwisach VOD oferujących seriale z biblioteki AXN. Pod tytułem „Władcy raju” (oryg. Dueños del paraíso) kryje się pełna akcji historia kobiety pragnącej pomścić swojego męża. W roli głównej znana z serialu „Królowa Południa” meksykańska aktorka Kate del Castillo. W obsadzie również José María Torre, Geraldine Bazán, Tiago Correa, Miguel Varoni i Ximena Duque.

Serial przywołuje obraz Miami z lat 70. Kiedy niemal całe Stany Zjednoczone pogrążone były w kryzysie gospodarczym, Floryda rozkwitała. Luksusowe jachty, drogie samochody czy zegarki rozchodziły się jak świeże bułeczki. Brakowało mieszkań i domów potrafiących sprostać oczekiwaniom mieszkańców. Wszystko było nabywane za pieniądze z nielegalnej sprzedaży narkotyków, przemycanych przez wybrzeże z południowych krajów, głównie z Kolumbii. Anastasia Cardona, bohaterka „Władców raju”, należy do grona osób, które zbiły fortunę na kokainie. Jej żądza władzy przekracza wszystkie granice, a pragnienie zemsty i zwycięstwa nad wrogami pozbawiają ją wszelkich skrupułów. W jej życiu prawdziwa miłość wydaje się być niemożliwa…

Podzielony na dwa sezony serial (o łącznej liczbie 71 odcinków) dostępny jest w serwisach VOD na licencji zakupionej przez AXN. Prawa nie obejmują emisji w telewizji.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


8 KOMENTARZE

  1. W takim razie wersja udostępniona polskim widzom jest mocno ocenzurowana :) Chciałabym, aby serial pojawił się ponownie na platformie nc+ GO, uprzednio nie wiedziałam, że można go obejrzeć…

  2. Dziwna sprawa, wersja na eksport zostałaby skrócona o 18 odcinków ? Raczej niemożliwe, wydaje mi się, że po prostu AXN nie udostępnił jeszcze brakującej części…

    • AXN udostępniło serwisom VOD całość, o czym zresztą napisaliśmy. Wersje na eksport bywają inaczej złożone. Niektórzy dystrybutorzy oferują także kilka wersji tego samego serialu.

  3. novelo.pl, ile ten serial liczy odcinków ? Wcześniej podawaliście liczbę 71, a teraz 53… Telemundo sprzedaje aż tak okrojoną wersję ?

  4. Super serial <3 Szkoda, że nie poleci na AXN :( I do tego jeszcze Kate del Castillo <3
    Nie rozumiem teraz… Każdy może obejrzeć serial? Wchodząc na stronę muszę się zalogować i wyskakuje mi że uruchomiom usługi UPC :( Nie mam nic z UPC ani telewizji ani internetu to również mogę obejrzeć?
    Serial był chyba dostępny płatnie na Ipla.pl ale teraz zostały tam ostatnie odcinki :(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.