Hitowa argentyńska telenowela z Natalią Oreiro i Facundo Arana notuje bardzo dobre wyniki oglądalności zarówno w paśmie popołudniowym TV Puls, jak i wieczornym w PULS 2. Z tego względu PULS 2 wprowadza od 14 lutego dodatkową emisję „Zbuntowanego anioła” także w piątki.

Według notki prasowej PULS 2, sympatia polskich widzów do telenoweli „Zbuntowany anioł” nie maleje. W styczniu 2014 roku średni udział każdego odcinka tego serialu w rynku telewizyjnym wyniósł 2,25% (SHR, 16-49).

Przypominamy że losy pięknej i przebojowej Milagros, służącej w domu bogatej rodziny DiCarlo, zakochanej na zabój w swoim paniczu, Ivo di Carlo można śledzić od poniedziałku do piątku od godz. 12:30 w TV Puls oraz o godz. 21:30 w PULS 2. Miłośników serialu zapraszamy na stronę www.munecabrava.novela.pl


8 KOMENTARZE

  1. Po stokroć dziękuję władzom stacji TV Puls i Puls2 za powtórną emisję “Zbuntka”. Ogromnym dla Mnie plusem jest emisja o 21.30.

  2. No ja niestety polsat romans nie mam a żałuję bo jesteś moim życiem to też hit. Wiadomo nie na miarę zbuntka ale jednak. A kobieta w lustrze też mnie porwała, uwielbiam Gato, Kristinę i Natashę dlatego nie odmawiam sobie ich kiedy mogę looknąć.

  3. Mnie się podobało SOS MI VIDA rzeczywiście czasem były głupie sytuacje ale to telekomedia:-)Co do Zbuntowanego to nie oglądam nie mam czasu kiedyś oczywiście oglądałam ten hit i cieszę się że ma wysoką oglądalność:-)Może dzięki temu puszczą coś nowego :-)Ja oglądam Duch Eleny z Segundem:-)

  4. Ja bardzo lubię SMV, a villani byli głupitcy, ale o to chodziło :) Świetni byli. Ja lubię i ZA i SMV, jakoś sentyment mam do obu tych produkcji :)

  5. SMV niestety to już nie to samo co ZA – wiele mocno wymuszonych sytuacji – głupota villanów miejscami bolała strasznie… no i scenariusz od połowy mocno kulał niestety :(

    Ja tam zostaję przy Kobiecie w lustrze na Puls2 :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.