Lubicie romantyczne historie? Ta z pewnością porwie Was z diabelską prędkością. Film “Tylko ciebie chcę” z Mario CasasMaríą ValverdeClarą Lago, będący kontynuacją hiszpańskiego przeboju kinowego z 2010 roku “Trzy metry nad niebem”, od dwóch tygodni jest dostępny w aplikacji IPLA oraz VOD Cyfrowego Polsatu.

Dwa lata temu Hache (Mario Casas) wyjechał do Londynu, zostawiając w Hiszpanii przyjaciół i rodzinę. Próbował zapomnieć o swojej pierwszej miłości i śmierci najlepszego przyjaciela, Pollo. Po powrocie do Barcelony odkrywa, że przez ten cały czas niewiele się zmieniło, a on nadal nie potrafi uporać się z przeszłością. Szybko zaczyna szukać pracy i wraca do starego życia. Wkrótce poznaje Gin (Clara Lago), dziewczynę pełną wigoru – taką jak on. Gin uwielbia dobrze się bawić i żyć bez żadnych ograniczeń czy trosk. Dzięki niej Hache wreszcie zdaje się zostawiać wspomnienia za sobą i odnajdować szczęście. Wszystko zmienia się, gdy na imprezie wpada na Babi. Przypadkowe spotkanie z dawną miłością znów wywróci jego życie do góry nogami…

[tabs tab1=”Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


8 KOMENTARZE

  1. Babi jest okropna. W pierwszej czesci przesadzila ale w drugiej to juz pobiła rekord wlasnej glupoty. Nie przepadam za ta Gin ale kazda lepsza niz BABI. Rozpuszczona ksiezniczka i tyle, niech se czeka dalej na ksiecia ktory z nia wytrzyma

  2. Babi to skończona egoistka, seks na plaży był wyłącznym sprawdzeniem tego czy czuję coś do niego czy nie. Okazało się że nie…Co więcej Ache cały czas idealizował ją myślał że to ta sama osoba z którą był przed wyjazdem, wyobrażał sobie że kiedy wróci Babi będzie na niego czekać jednak ona upodobniła się do swojej apodyktycznej matki o czym pisało w książce… Poznał energiczną pełną życia Gin i został z nią myślę, że ja szczerze pokochał o czym zapewniał ją na końcu filmu. Film pokazuje, że pierwsza miłość jest ważna, ale nie najważniejsza, że trzeba żyć dalej i nie trzeba idealizować tego co było bo ludzie się zmieniają i już nie są tymi kim byli… Że czasem to co nas spotyka później jest lepsze niż to co było, że czasem przy drugiej miłości znajdujemy stabilizacje.

  3. Nie chce by byl z Gin, nie wiem jakos ona jest taka troche dziwna ( choc charakter fajny ), ale pod zadnym pozorem niech nie bedzie tez z ta rozpuszczona egoistka BABI.! Albo niech bedzie sam ale niech bedzie inna bohaterka. A najlepiej twarz Babi z charakterem Gin )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.