Ściskająca za serce historia pełna wzruszających momentów z baśniowym zakończeniem. Z tym kojarzą się świąteczne produkcje zalewające kina i telewizje wraz z końcem roku. Do tej kategorii bez wątpienia zaliczyć można hiszpański trzyodcinkowy serial „Trzy dni świąt” (oryg. Días de Navidad) dostępny na platformie Netflix. Autorem scenariusza oraz reżyserem jest Pau Freixas, twórca „Wiem, kim jesteś”. W rolach głównych m.in. Verónica Forqué, Ángela Molina, Victoria Abril i Elena Anaya.

Przedstawiona w serialu historia rozgrywa się w trzech różnych okresach życia czterech sióstr. W pierwszym odcinku bohaterki są dziewczynkami. W drugim trzydziestolatkami z własnymi rodzinami. W trzecim babciami. W każdym z epizodów te same postaci odgrywają różne aktorki. W wywiadzie dla dziennika „El País” twórca serialu wyznał, że sprawą priorytetową na etapie kompletowania obsady było dobranie aktorek zdolnych tchnąć w kreowane role tego samego ducha. Kwestia podobieństwa fizycznego, choć niezwykle istotna, znalazła się na drugim planie.

Bohaterkami „Trzech dni świąt” są Valentina, Ether, María i Adela. Cztery siostry połączone wielką tajemnicą. Skrywają ją od dziecka i nie ośmielają się wyjawić, chociaż płacą za to coraz wyższą cenę.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.