Dwadzieścia lat po premierze premierze „Esmeraldy” meksykańska wytwórnia Televisa stworzyła remake kultowej telenoweli. O tym, czy dorównała pierwowzorowi polscy widzowie będą mogli przekonać się we wrześniu. „Światło twoich oczu” (oryg. Sin tu mirada) zagości w ramówce Czwórki.

Burzowej nocy na świat przychodzi Marina. Wątłego zdrowia dziewczynka zostaje niesłusznie uznana przez akuszerkę Damianę () za martwą i podmieniona na chłopca, Alberta, powitego tego samego dnia przez wieśniaczkę. Wszystko po to, by zadowolić don Luisa, ojca Mariny, który marzył o męskim potomku i był gotowy zostawić żonę Prudencię, gdyby ta nie obdarowała go synem i nie zapewniła ciągłości rodu Ocaranza.

Mijają lata. Otoczony luksusami Alberto (w tej roli Osvaldo de León) wyrasta na przystojnego młodzieńca i odbywa zagraniczne studia medyczne. Tymczasem Marina (kreowana przez Claudię Martín), przygarnięta przez Damianę, dorasta pośród natury i uczy się poznawać świat bez zmysłu wzroku. Kiedy rodzina Ocaranza powraca na ranczo Prudencia pragnie odnaleźć grób swojej zmarłej córki. Nie spodziewa się, że Marina żyje i właśnie spotyka na swojej drodze Alberta.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


62 KOMENTARZE

  1. Cod Adix – Wspomina przez ciebie ”Kobra” tez jest ciągle powtarzana do znudzenia, wiec to żadna poprawa na lepsze nie jest – Ja z chęcią powtórzę sobie ”Zbuntowanego Anioła” w całości bo po prostu mam do niej sentyment, i wolę oglądać tą telke niż ”Światło twoich oczu” który ma kompletnie nieudany klimat jakby próbował naśladować telki kryminale od Telemundo chociaż brakuje w niej takich wątków .

  2. Jakie są wasze opinie po pierwszych 2 odcinkach tej telenoweli bo ja będę kontynuował oglądanie choć jest parę rzezy które mi się w STM nie podobają jak np. zauważyłem że muzyka nie jest dopasowana do klimatu lekkiej telenoweli i sceny mimo że kręcone w przepięknych krajobrazach to w jakimś takim surowym klimacie a z postaci polubiłem Vanessę i Paulino, Margarito, siostrę Paulino i Susanę oraz protkę Marinę a nie przemawiją do mnie jak narazie postać Isaura, Prudencii i Luisa.

  3. Super telka nie licząc ostatniej sceny! beznadziejny koniec przez wszystkie odcinki czekamy aż alberto zejdzie się z mariną a ona na końcu zostawia go dla innego …. beznadzieja

  4. Novela.pl Tak! Ile razy można oglądać to samo? TV Puls się chyba przeliczył… Myśleli, że znowu podniesie im oglądalność… Dobrze, że dają na 8.00. Może przestaną go w ciągle emitować. Nawet jakby pociągnęli go do końca to po nim dali by “Lombard…” albo “Kobre”. Nic straconego! Zamiast “Zbuntka” o tej godzinie mogliby dać premierowe odcinki “Kontraktu na miłość”! A nie emitować o 6.00!

  5. Wątpię…
    “Zbuntowany anioł” od 3 września o godzinie 8.00 po jednym odcinku. “Zbuntek” już się raczej nie ogląda… I dobrze… Tv Puls emitował go do obrzydzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.