Miłośnicy brazylijskich telenowel z pewnością ucieszy wiadomość, iż od 19 stycznia będą mogli obejrzeć jedną z najlepszych produkcji Globo ostatnich lat. “Rzeka kłamstw” z Paollą Oliveira i Malvino Salvadorem będzie kolejną po “W niewoli przeszłości” telenowelą dostępną w ramach VOD portalu Player.pl.

Bohaterką historii jest Paloma, nastolatka, u progu dorosłości, która właśnie dostała się na upragnione studia medyczne. By uczcić do wydarzenia, wspólnie z rodzicami i bratem wybiera się w podróż do Macchu Picchu. Podróż do starożytnego miasta Inków odmienia jej życie. Poznanie tam Ninho, błękitnego ptaka i podróżnika, w którym zakochuje się już od pierwszego wejrzenia. Brat Palomy, Felix, jest zazdrosny o względy, którymi rodzice darzą dziewczynę. Obawia się, że to właśnie siostra może odziedziczyć założony przez ojca świetnie prosperujący szpital. Aby w przyszłości przejąć w całości majątek rodziny, Felix postanawia zdradzić Palomie tajemnicę, która sprawi, że cały jej świat legnie w gruzach. Zagubiona dziewczyna po rozmowie z bratem porzuca rodzinę, studia i całe swoje dotychczasowe życie…

Kolejne odcinki “Rzeki kłamstw” będą pojawiać się od poniedziałku do piątku w godzinach porannych na portalu Player.pl Telenowela jest obecnie emitowana także na kanale iTVN. Zainteresowanym szczególnie polecamy naszą stronę www.novela.pl/rzeka-klamstw.

Opracowano na podstawie materiałów iTVN


3 KOMENTARZE

  1. Super, że Rzeka kłamstw będzie na player.pl, być może będę oglądał, a jeśli chodzi o Novelę tv, to jest nadzieja że tam pojawią się nowe telenowele, bo ich FB Noveli tv ruszył, ja chciałbym aby na Noveli tv wyemitowali np. Lorenę, MEPS, Siempre tuya acapulco czy Salve Jorge. Chciałbtym też aby atm rozrywka emitowała telenowele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.