"Nie igraj z aniołem" po raz piąty w Czwórce | novela.pl

“Nie igraj z aniołem” po raz piąty w Czwórce

novela.pl 12 stycznia 2018 96

Sztandarowa telenowela Czwórki, śledzona przez tysiące widzów, “Nie igraj z aniołem” z Maite Perroni i Williamem Levym powróci 8 lutego, po zakończeniu “Esmeraldy”

“Nie igraj z aniołem” po raz piąty w Czwórce

Marichuy (Maite Perroni) jest dziewczyną o wielkim sercu, odwadze i pogodzie ducha, która nie poddaje się przeciwnościom. Jej młode życie pełne jest problemów i rozczarowań, ale ona nigdy nie traci nadziei i każdy dzień stara się przeżyć z uśmiechem na ustach.

W wieku 14 lat Marichuy ucieka z sierocińca. Robi co może, by przetrwać żyjąc na ulicy. Mijają lata. Pewnego dnia zostaje napadnięta przez pijanego mężczyznę, który usiłuje ją zgwałcić. To wydarzenie pozostawia głęboki ślad w jej psychice: dziewczyna ma uraz do mężczyzn, prześladują ją też koszmary.

Przygarnia ją Candelaria, praczka o złotym sercu, która staje się dla niej jak matka. Marichuy ima się różnych zajęć, by wesprzeć ich wspólny ubogi budżet domowy. Nie zawaha się także przed niczym, by pomóc dzieciom z sierocińca. Pewnego dnia wynikają z tego kłopoty, które kończą się w sądzie. Sędzią jest jej własny ojciec, który oczywiście, podobnie jak Marichuy, nie wie kim dla siebie naprawdę są.

Pierwszy odcinek zobaczymy w czwartek 8 lutego o godz. 17:00. Emisja kolejnych w dni powszednie od godz. 16:00 (2 odcinki) z powtórkami następnego dnia od godz. 9:00.

96 komentarzy »

 1. novela.pl 13 stycznia 2018 o 11:54 - Reply

  W trakcie poprzedniej emisji o godz. 6:00 telenowelę śledziło nawet 90 tys. widzów. Jej powtórka w godzinach popołudniowych ma spore szanse utrzymać widownię zbudowaną przez “Esmeraldę”.

  • NataliaMd 13 stycznia 2018 o 15:43 - Reply

   Nie myślała bym tak pozytywnie.
   Według mnie powtórzenie 5 raz CCA to wielki błąd. Telka co prawda na początku jest dobra , ale później jest nudna jak flaki z olejem. Może jedynie starsi ludzie skuszą sie po raz kolejny na to. Ale nawet moja mama juz ma dość tej telki choć oglądała 2 razy. Może tak do 50 odc będzie oglądalność , ale później watpie.

   • Kasia 13 stycznia 2018 o 16:14 - Reply

    Tak samo “Esmeralda” miała być klapą, bo kto będzie chciał oglądać starocia, a “Trzy razy Ana” wielkim hitem, bo gra tam Boyer. Jakie były wyniki wszyscy wiemy. “Zbuntowany anioł” był emitowany więcej razy, a jakoś miał dobrą widownie.

    • NataliaMd 13 stycznia 2018 o 16:58 - Reply

     Nie ma co porownywać “Zbuntowanego anioła” do “Nie igraj z aniołem” – to jak dla mnie śmieszne porównanie. W mojej opinii “Esmeralda” była dobrym posunięciem , ponieważ to klasyk i hit tak jak Zbuntek. “Nie igraj z aniołem” się kompletnie nie umywa do 2 dwóch wymienionych telek. Z resztą ja tylko wyrażam swoje zdanie, nie wiem o co ten problem. Jeśli tak bardzo Panią cieszy 5 emisja to proszę oglądać, jakoś ja tego krytykować nie mam zamiaru. Pozdrawiam.

 2. rosasc 13 stycznia 2018 o 10:24 - Reply

  Anka Mój grzech był 2 razy. Raz była np Prawdziwe uczucie czy Nieposkromiona miłość.

 3. Bialy Welon 13 stycznia 2018 o 03:20 - Reply

  K…. koszmar :( Liczylam na Cud Milosci ,Fiorella Luz Maria Paloma Dziki Ksiezyc z Polsatu bo to kanal blizniaczy Tv4 :( Albo Powtorki z Tvn gdzie byly Hity , Rosalinda, Cristina Barwy Grzechu ,Brzydulla Betty Kolumbia ,Grzesznica ,Przyjacioli i Rywalki ,Paulina ,Maria z Przedmiescia, Marii Mar ,Gorzka Zemsta .Jest tyle pieknych Telenowel nawet powtorki spowodowaly by ze ogladalnosc byla by dwa razy wieksza .A teraz Nie Igraj z Aniolem uwazam ze beda ogladac tylko osoby nowe co wogule nie ogladali Telci a reszta niech sobie da spokoj z ogladaniem 6 raz :( Tv4 przegieliscie juz na serio to nie Wakacje .Ludzie placa Abonamenty i chca ogladac nie gowna polskiego jak i enty raz to samoz zagranicy :(

 4. Fan Internado 12 stycznia 2018 o 22:46 - Reply

  Założę się że jak się okażę że 5 emisja CCEA na Tv4 nie jest tak zadowalająca to na pewno nie postąpią tak jak z UCEHD i nie zdejmą po miesiącu tylko przeniosą na poranną godzinę a jak myślicie czy byłaby szansa aby na Tv6 lub SuperPolsacie pojawiła się choć 1 telenowela latino z nowości to nie musi wcale być nowość z Visy tylko z Venevision albo Azteki Tv np. “Pobre Diabla”, Natalia Del Mar” lub “Valeria”. Albo niech na Tv6 powtórzą “Mój grzech” lub “Triumf miłości”.

  • Marisol 12 stycznia 2018 o 23:32 - Reply

   Fanie Internado nie zaprzatuj sobie glowy takimi niepotrzebnymi myslami i nie musisz pytac o innich co o tym mysla. Bo to oczywiste ze nigdzie nic nie bedzie nawet na tv6 a co dopiero nie na superpolsat. Nie rob sobie nie potrzebnej nadzieji. Na pocieszenie powiem ze na facebooku jest grupa swiat latino do ktorej mozna dolaczyc i ogladac nowe meksykanskie premiery z polskimi napisami :)

 5. Marina 12 stycznia 2018 o 22:18 - Reply

  Pewnie teraz znowu od początku puszcza wszystkie telenowele Natalii Larnulexx, czyli po Aniele, Morze miłości, Dzikie serce, Kotka, ciekaw jestem co będzie z Drogą do szczęścia jeśli na nią wypadnie i może wtedy Vuelo de La Victoria w 2025 roku, chyba że znowu cofną do Pauliny z 1998

 6. tut 12 stycznia 2018 o 21:20 - Reply

  A co to się stało że wszyscy nagle powtórki pokochali?? Gdy było info o “Esmeraldzie” to ogłaszano bojkot, że nie oglądamy TV4 bo puszczają starocie. A teraz znowu to samo bo wyemitują akurat “Nie igraj z aniołem” ale niestety widownia chciała 100 innych telenowel tylko nie tą. Weźcie się uspokujcie bo te żale tu na stronie nic nie dadzą.

 7. Po31 12 stycznia 2018 o 21:07 - Reply

  Ola* juz widze jaknod marca pojawia sie inna telka w drugim pasmie…

 8. Anka 12 stycznia 2018 o 21:07 - Reply

  Totalna porażka, kpiny z widzow, co to trzeci świat, ze powtarza sie po raz enty jakas telenowele?!?!! Nie stac was na cos innego? To moj Boze powtorzcie chociaz inna telenowele ktora byla emitowana jeden raz np Moj grzech.

Komentarze »


X