"Na przekór przeznaczeniu" na Player.pl | novela.pl

“Na przekór przeznaczeniu” na Player.pl

novela.pl 15 lutego 2018 21

Oparta na motywach powieści Vargasa Llosy kolumbijska telenowela “Na przekór przeznaczeniu” od lutego w ofercie Player.pl

“Na przekór przeznaczeniu” na Player.pl

Kiedy w październiku 2014 roku ukazał się na naszym rynku “Dyskretny bohater” pióra Vargasa Llosy, tłumacz Tomasz Pindel napisał dla Wyborczej, że jest to “nowa, telenowelowata powieść” kolumbijskiego pisarza. Nie dziwi zatem, że kolumbijska telewizja Caracol postanowiła nabyć prawa do przeniesienia jej na szklany ekran. Z historii sióstr Gertrudis i Armidy rozpisanej na niespełna 400 stron zmontowano telenowelę “Cuando vivas conmigo”, która od 1 lutego udostępniana jest na platformie Player.pl pod polskim tytułem “Na przekór przeznaczeniu”. W rolach głównych Catherine Escobar (“Las hermanitas Calle”) i Sandra Reyes (“El laberinto”).

21 komentarzy »

 1. carola 19 lutego 2018 o 09:16 - Reply

  Znalazłam telenowele z napisami, sporo tytułów także niech stacje sami same sobie oglądają swoje żenujące powtórki. Nie liczcie na nic na żadnej stacji. Tureckie zdominowały latino. Zone Romantica to była świetna stacja.

 2. Fan Internado 18 lutego 2018 o 20:11 - Reply

  Dodam jeszcze był jaki był powód likwidacji Zone Romantici w Polsce? Bo gdyby reaktywować Zone Romanticę to mielibyśmy nowe telenowele z różnych wytwórni a tak to jest nic bo zarówno Novela Tv i Polsat Romans nie spełniają oczekiwań widzów tego gatunku. Może w 2012 jak likwidowali Zone Romanticę to mogli podjąć inne działania?

 3. Fan Internado 18 lutego 2018 o 20:08 - Reply

  A wie ktoś z Was czy na Noveli tv w marcu po zakończeniu “Królowej południa” będzie powtórka tego samego czy też dadzą np. “Strumień namiętności” albo “Ktoś Cię obserwuję? A szkoda że na Tele5 lub Poloni 1 nie może być choć 1 nowości latino bo na Tv4 i Tv Puls raczej na bank bym już nie liczył że kiedykolwiek będą premierowe telenowele a dobrze że dostępne są na Cda,pl odcinki Dony Barbary bo zdecyduje się to oglądać bo szkoda że w 2010 lub w 2011 DB nie emitiowała Tele4 lub Tv Puls?

 4. Mariangel 18 lutego 2018 o 14:20 - Reply

  novelo.pl, proszę o odpowiedź na pytanie, czy warto czekać na jakieś nowości w telewizji ? Wiecie coś na ten temat, będą jeszcze premiery ? Fajnie, że telenowele pojawiają się w sieci z napisami, ale jednak to nie to samo co oglądanie ich w TV ;)

 5. Fan Internado 18 lutego 2018 o 14:08 - Reply

  Dlaczego Tv4 nie mogło by postawić na jakąś krótką telenowele z wyemitowanych lub niewyemitowanych z lat 2000 jak tak do 120 odcinków jak np. “Grzesznica”, “Rosalinda”, “Labirynt namiętności”, “Paloma”, “Miłość i nienawiść” lub “Inocente De Ti”, “Apuesta Por Un Amor” lub z Venevision np. “Mi Vida Eres Tu”.?

 6. SALOMEA 17 lutego 2018 o 23:53 - Reply

  Chcialabym powtorki – Bialy Welon Cristine Grzesznice Cud Milosci Nowosci – La Loba Cielo Rojo z Azteca .

 7. Izulka 17 lutego 2018 o 22:44 - Reply

  Novela.pl wiecie jaka jest teraz oglądalność “Królowej serc” o godz. 5.00??? Bo skoro nie emitują żadnych premier tylko same powtórki to mogliby wyemitować telenowele “Za głosem serca” nawet wcześnie rano to bym sobie nagrywała :)

 8. Izulka 17 lutego 2018 o 22:41 - Reply

  Novela.pl napisała że będzie na iTVN prawdopodobnie produkcja kolumbijska…
  Ja z napisami oglądam “Las Amazonas”, “Vino el amor”, “Por Amar Sin Ley” oraz “Me declaro culpable” :) Planuję obejrzeć ponownie telenowele “Prawdziwe uczucie” oraz “Virginia” :)
  Też jestem ciekawa jaka jest oglądalność “Nie igraj z aniołem”… Moim zdaniem “Nie igraj z aniołem” nie utrzyma pasma zbudowanego przez kultową “Esmeraldę”… Moim zdaniem pasmo zbudowane przez “Esmeraldę” utrzymała by premiera “Lo imperdonable” z Aną Brendą lub powtórka “Pauliny” z Gabrielą Spanic :)

Komentarze »


X