"Esmeralda" od września w Czwórce | novela.pl

“Esmeralda” od września w Czwórce

novela.pl 24 lipca 2017 155

“Esmeralda” z Leticią Calderón powraca do polskiej telewizji. Pierwszy odcinek już we wrześniu w Czwórce

“Esmeralda” od września w Czwórce

Powstała dwadzieścia lat temu w Meksyku. Oparta na wenezuelskiej telenoweli “Topacio” z Grecią Colmenares autorstwa Delii Fiallo. Sprzedana do prawie 150 krajów na całym świecie. Tylko w Polsce śledziło ją nawet 2,5 miliona widzów. “Esmeralda” z Leticią Calderón w roli głównej powróci jesienią do polskiej telewizji.

W skromnej chatce na wsi samotna kobieta wydaje na świat syna i umiera w połogu. W tym samym czasie żona bogatego hacjendera rodzi córkę. Dziewczynka jest słaba i niania nie daje jej wielkich szans na przeżycie. Aby zadowolić przełożonych namawia Domingę, szamankę, która odbierała poród chłopca, na zamianę niemowląt. Przekupuje ją szmaragdowymi kolczykami. Po zamianie Dominga odkrywa, że niania się pomyliła i dziewczynka żyje, chociaż jest niewidoma. Postanawia ją wychować. Mijają lata. José Armando (w tej roli Fernando Colunga) wyrasta na przystojnego młodzieńca, otoczonego luksusami, podczas gdy Esmeralda wiedzie skromne żyje na wsi. Ich drogi wkrótce znów się skrzyżują.

Pierwszy odcinek zobaczymy w drugiej połowie września w Czwórce, po zakończeniu telenoweli “Twoja na zawsze”.

155 komentarzy »

 1. Fan Internado 5 sierpnia 2017 o 20:13 - Reply

  Rosasc tak Esmeralda powtórżą takie kraje jak Węgry i Rumunia już chyba od 02.sierpnia nadaje Esmeraldę na kanale Happy Chanel. A jak myślisz Rososac czy pod koniec przyszłego tygodnia Tv Puls poda tytuł nowej telenoweli latino bo oni zawsze podawali wcześniej niż Tv4 i inne stacje ramówkę na jesień.? Ja liczę na niespodziankę w postaci Pasion y Poder lub Rosy Diamente ewentualnie zadowolony bym był z Lo Imperdonable.

 2. rosasc 5 sierpnia 2017 o 18:08 - Reply

  Fan interndado To nie tylko u nas będą powtarzać tą telenowele ?

 3. Fan Internado 5 sierpnia 2017 o 17:11 - Reply

  Jak myślicie czy pod koniec przyszłego tygodnia pojawi się informacja o nowej telenoweli Tv Puls i jaka jest szansa na telenowele latino w innych kanałach niż Tv4 i Tv Puls bo jeśli chodzi o tv4 to obawiam się że mogą zacząć emitować starsze telenowle bo np. na Węgrzech oprócz Esmeraldy poleci Cristina. A czy Novela tv po Domu po sąsiedzku od 23.sierpnia nadal będzie po raz n-ty powtarzać tą telenowelę jak by nie mogli dać np. Manueli albo Ktoś Cię obserwuje lub powtórki telenoweli z TVN np. “Mariny” lub “Zaklętej miłości”.?

 4. Po31 4 sierpnia 2017 o 21:16 - Reply

  Evaluna Zgadzam sie tak bylo dokladnie. Ja licze ze Esmwralda bedzie o 17.00 od 4 wrzesnia. Natomiast po Acapulco n wa telenowela.

 5. Evaluna 4 sierpnia 2017 o 19:51 - Reply

  Czy novela.pl. jest pewna za Esmeralda będzie po emisji Twojej na zawsze?? Już kiedyś podawaliście informacje ze kotka będzie po dzikim sercu a była do września i leciała obok pasma dzikiego serca.

 6. Samdrea 4 sierpnia 2017 o 19:48 - Reply

  Nie nastawiajcie się za bardzo na premierę na TV4, bo nic nie wskazuje na to, aby się pojawiła. Moim zdaniem nową telenowelę zobaczymy tej jesieni jedynie na Pulsie.

 7. Fan Internado 4 sierpnia 2017 o 17:43 - Reply

  Po 31 13 sierpnia raczej Telemagazyn nie poda ramówki na pierwszy tydzień września ponieważ 13 – go jest niedziela więc pewnie informacje o nowej telenoweli tv Puls i Tv4 pojawią się albo równo za tydzień 11.sierpnia albo po 15.sierpnia.2017r.? Ja mam nadzieję na miłą niespodziankę w Tv Puls w postaci La Somnby, PyP lub Rosy Diamenty.

 8. Po31 4 sierpnia 2017 o 17:02 - Reply

  W sumie tv4 juz dzis na profilu fb poinformowala o emisji Esmeraldy. Wiec moze emisja jednak od 4 wrzesnia. A premiera po Twojej na zawsze

Komentarze »


X