W dniu kobiet iTVN wyemituje pierwszy odcinek portugalskiej telenoweli „Czas zemsty, czas miłości” (oryg. Ouro verde). Nakręcona w Lizbonie i Rio de Janeiro była najchętniej oglądaną produkcją w telewizji TVI ostatnich pięciu lat (ostatni odcinek obejrzało prawie 1,7 miliona widzów), jak również najkrótszą (liczy jedynie 221 odcinków, podzielonych na dwa sezony). W rolach głównych Diogo Morgado, Joana de Verona, Luís Esparteiro, Ana Sofia Martins i Sílvia Pfeifer.

Opis serialu: Zé Maria, syn dyrektora finansowego potężnej firmy, poznaje Bię. Nie podejrzewa, że to córka portugalskiego bankiera, wroga jego rodziny. Tego samego dnia cała rodzina chłopaka umiera z rąk mordercy. Główny bohater cudem pozostaje przy życiu dzięki przypadkowej obecności Bii. Spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie szaleńczo. Żeby uciec przed mordercą swojej rodziny, Zé Maria z bólem w sercu wyrusza do Rio de Janeiro, pozostawiając swoją miłość w Brazylii. Oboje cierpią z powodu rozłąki. Z czasem tracą kontakt i każde z nich zaczyna życie od nowa.

Po piętnastu latach Ze Maria wraca, aby pomścić śmierci rodziny. Jorde Monforte – to jego nowa tożsamość. Jest teraz bogatym właścicielem ziemskim. Bia natomiast obecnie działa na rzecz ochrony środowiska. Razem z ekipą demonstrantów walczy przeciwko emisji metanu wytwarzanego w gospodarstwie, nie wiedząc, że to jest farma Zé Maria. Przypadkowe spotkanie przywraca wspomnienia…

Opracowano w oparciu o materiały iTVN

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.