„Złote serce” – Odcinek 17: Wspólne wyjście

W 17. odcinku telenoweli „Złote serce”: Catarina zabiera Marię do najlepszej kawiarni w Porto. Emisja 16 stycznia o godz. 18:40 w TVP1 .

João zostaje napadnięty i pobity. Trafia do szpitala i razem z Ines składa na policji zeznania. Henrique próbuje się dowiedzieć, kto napadł na chłopaka. Prosi o pomoc Miguela, który ma znajomości w policji. Vitor okłamuje Fernandę w sprawie furgonetki. Mówi, że mu ją ukradziono, a tak naprawdę sprzedał ją, żeby spłacić długi. Catarina zabiera Marię do najlepszej kawiarni w Porto. Kobieta jest zachwycona. Córka przekonuje ją, że do walki z Henrique potrzebuje wielu sprzymierzeńców. Namawia matkę, żeby poszła na przyjęcie Towarzystwa Literackiego, bo zaproszenia ma od profesora Abla. Na przyjęciu ma być Henrique.

Materiały TVP / Fot. JCDuarte

„Złote serce” (Coração d’Ouro), telenowela, Portugalia 2015-2016; Reżyseria: Sérgio Graciano; Występują: Rita Blanco, João Reis, Maria João Bastos, Mariana Pacheco, Mariana Monteiro, Diogo Lopes, Ana Padrão, Miguel Guilherme, Lúcia Moniz, Victor Gonçalves i inni; Strona: www.novela.pl/zlote-serce/

[tabs tab1=”Złote serce – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.