„Złote serce” – Odcinek 113: Poszukiwania surogatki

W 113. odcinku telenoweli „Złote serce”: Catarina wybiera Isabel na matkę zastępczą swojego dziecka. Emisja 7 czerwca 2017 o godz. 15:25 w TVP1 .

Catarina jest przekonana, że jej plan rozdzielenia matki z Luísem się powiedzie. Benedita wspomina Williamowi, że nakryła Laurę na zażywaniu narkotyków. Patricia dostaje zapalenia płuc. Duarte obawia się, że dziewczynka umrze. Catarina spotyka Isabel w szpitalu i wpada na pomysł, że mogłaby zostać surogatką, której szuka. Laura zmusza Beneditę do złożenia obietnicy, że nie powie nikomu o incydencie z kokainą. Jéssica i Bruno spóźniają się na obiad u Leandra. Rúben domyśla się, co ich zatrzymało i drwi z nich. Diogo ściąga Isabel do swojego gabinetu, by porozmawiać o Patricii. Proponuje, że umieści dziewczynkę na szczycie listy oczekujących na przeszczep płuc, jeśli w zamian zgodzi się urodzić im dziecko.

Materiały novela.pl / Fot. JCDuarte

„Złote serce” (Coração d’Ouro), telenowela, Portugalia 2015-2016; Reżyseria: Sérgio Graciano; Występują: Rita Blanco, João Reis, Maria João Bastos, Mariana Pacheco, Mariana Monteiro, Diogo Lopes, Ana Padrão, Miguel Guilherme, Lúcia Moniz, Victor Gonçalves i inni; Strona: www.novela.pl/zlote-serce/

[tabs tab1=”Złote serce – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.