„Zbuntowany anioł” – Odcinek 23: Telefon od wielbicielki | novela.pl

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 23: Telefon od wielbicielki

novela.pl 14 sierpnia 2018 0

W 23. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros dzwoni do Iva i podaje się za jego wielbicielkę. Emisja 22 sierpnia 2018 o godz. 14.00 w TV Puls

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 23: Telefon od wielbicielki

Bernardo i Victoria próbują zmotywować Pabla do opuszczenia pokoju. Ojciec Manuel i matka przełożona postanawiają wtrącić się w relacje Iva i Milagros. Rodzina Di Carlów jest w szoku, gdy widzi jak Rocky uczy Victorię tańczyć tango. Ojciec Manuel prosi siostrę Catalinę, żeby dowiedziała się, czy Milagros łączy coś z synem przełożonych. Ivo musi tłumaczyć się rodzinie i narzeczonej z nieobecności podczas Wigilii.

Andrea zrywa z Ivem, bo uważa, że jest niedojrzały. Milagros rzuca się z rękami na Andreę, gdy ta nazywa ją puszczalską. Federico postanawia zwolnić Milagros za jej niegrzeczne zachowanie. Angélica powstrzymuje go i zobowiązuje się wyjaśnić sytuację. Luisa słyszy jak Ivo oskarża ojca o zdradę. Żąda wyjaśnień. Bernardo dowiaduje się o odejściu Ramona.

Milagros odkrywa, że Pablo zwodził ją, udając włóczęgę Tito. Ivo przychodzi do Andrei, żeby prosić ją o rozmowę. Ona i Federico wyrzucają go za drzwi. Milagros wykrada telefon komórkowy, żeby spłatać Ivowi kolejnego psikusa.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

Komentarze »


X