„Zbuntowany anioł” – Odcinek 23: Telefon od wielbicielki

W 23. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros dzwoni do Iva i podaje się za jego wielbicielkę. Emisja 4 marca o godz. 11.00 w TV Puls.

Bernardo i Victoria próbują zmotywować Pabla do opuszczenia pokoju. Ojciec Manuel i matka przełożona postanawiają wtrącić się w relacje Iva i Milagros. Rodzina Di Carlów jest w szoku, gdy widzi jak Rocky uczy Victorię tańczyć tango. Ojciec Manuel prosi siostrę Catalinę, żeby dowiedziała się, czy Milagros łączy coś z synem przełożonych. Ivo musi tłumaczyć się rodzinie i narzeczonej z nieobecności podczas Wigilii.

Andrea zrywa z Ivem, bo uważa, że jest niedojrzały. Milagros rzuca się z rękami na Andreę, gdy ta nazywa ją puszczalską. Federico postanawia zwolnić Milagros za jej niegrzeczne zachowanie. Angélica powstrzymuje go i zobowiązuje się wyjaśnić sytuację. Luisa słyszy jak Ivo oskarża ojca o zdradę. Żąda wyjaśnień. Bernardo dowiaduje się o odejściu Ramona.

Milagros odkrywa, że Pablo zwodził ją, udając włóczęgę Tito. Ivo przychodzi do Andrei, żeby prosić ją o rozmowę. Ona i Federico wyrzucają go za drzwi. Milagros wykrada telefon komórkowy, żeby spłatać Ivowi kolejnego psikusa.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniol
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.