Luisa wraca w szampańskim nastroju po kolacji z mężem. Plan Federico przynosi oczekiwany rezultat: jego żona jest bliska zrezygnowania z wyjazdu z Alfredem do Rzymu. Bernanrdo ostrzega Pabla przed Milagros. Uważa, że służąca mogłaby zechcieć go wykorzystać.

Federico spotyka się z Alfredem, żeby podzielić się z nim wiadomością o pojednaniu z Luisą. Socorro przyłapuje Ramona i Rocky’ego na podglądaniu przyjaciółek Victorii. Milagros proponuje Bernardowi, żeby ubrali własną choinkę. Pablo wręcza Milagros klucz do swojego pokoju.

Milagros chce wykręcić kolejny kawał Ivowi i prosi Linę, żeby zdobyła dla niej telefon. Alfredo nie przestaje naciskać na Luisę, żeby zmusić ją do wyjazdu. Ona ostatecznie odrzuca jego propozycję. Milagros próbuje przekonać Damiána, żeby porozmawiał ze swoim synem. Ivo odkrywa przekręt ojca z materiałami budowlanymi. Milagros ukrywa się w pokoju Pabla przed Ivem.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.