„Zbuntowany anioł” – Odcinek 18: Podwójne oszustwo Federica

W 18. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Luisa wpada w pułapkę Federica. Ivo odkrywa przekręt ojca. Emisja 25 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Luisa wraca w szampańskim nastroju po kolacji z mężem. Plan Federico przynosi oczekiwany rezultat: jego żona jest bliska zrezygnowania z wyjazdu z Alfredem do Rzymu. Bernanrdo ostrzega Pabla przed Milagros. Uważa, że służąca mogłaby zechcieć go wykorzystać.

Federico spotyka się z Alfredem, żeby podzielić się z nim wiadomością o pojednaniu z Luisą. Socorro przyłapuje Ramona i Rocky’ego na podglądaniu przyjaciółek Victorii. Milagros proponuje Bernardowi, żeby ubrali własną choinkę. Pablo wręcza Milagros klucz do swojego pokoju.

Milagros chce wykręcić kolejny kawał Ivowi i prosi Linę, żeby zdobyła dla niej telefon. Alfredo nie przestaje naciskać na Luisę, żeby zmusić ją do wyjazdu. Ona ostatecznie odrzuca jego propozycję. Milagros próbuje przekonać Damiána, żeby porozmawiał ze swoim synem. Ivo odkrywa przekręt ojca z materiałami budowlanymi. Milagros ukrywa się w pokoju Pabla przed Ivem.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniol
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.