Rok 1905. Pochodzący ze skromnej rodziny, Julio Olmedo (Yon González) wyrusza w podróż do Cantaloa w odwiedziny do siostry, Cristiny (Paula Prendes), służącej w luksusowym hotelu “Gran Hotel”. Po dotarciu na miejsce, okazuje się, że Cristina została zwolniona za kradzież i nikt nie wie, co się z nią stało. Julio, który dobrze zna siostrę, uważa, że to wierutne kłamstwo i decyduje się pozostać w hotelu, aby rozpocząć własne śledztwo. Sprytem zdobywa posadę kelnera oraz zaprzyjaźnia się z Andresem (Llorenç González).

Tym samym pociągiem, do tego samego hotelu, zmierza Alicia Alarcón (Amaia Salamanca), piękna córka właścicielki hotelu. Doña Teresa (Adriana Ozores) oczekuje powrotu jedynaczki, aby czym prędzej wydać ją za Diega (Pedro Alonso), zarządcę hotelu. Lecz Alicia ani myśli poślubić człowieka, którego nie kocha.

Tymczasem, przechadzający się po polu ślepiec natrafia na ciało młodej kobiety…

Materiały novela.pl, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

[tabs tab1=”Zagadka hotelu Grand – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.