„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 36: Na pomoc Sofíi

W 36. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Ayala odkrywa tożsamość zabójcy ze złotym nożem. Emisja 25 marca o godz. 15:05 w TVP 1 .

Ayala próbuje dowieść, że Sofía nie jest “zabójcą ze złotym nożem”, ale sędzia odsuwa go od sprawy. Były inspektor
nie składa broni i zwraca się o pomoc do Julia i Alicii. W hotelu zjawia się Belén w towarzystwie Gonzala oraz don Luisa Quirogi, ministra przemysłu. Tylko ze względu na ministra Belén i Gonzalo nie zostają wyrzuceni. Diego próbuje się dowiedzieć, co sprowadza tę niezwykłą trójkę do Hotelu Grand. Na początek Belén, chcąc się zemścić na Ángeli, upokarza ją na oczach pokojówek i podburza służbę. Na wieść o nadciągającej wojnie kolonialnej w Afryce, Javier traci zapał do swego pomysłu, ale boi się wycofać, by znów nie popaść w niełaskę doñii Teresy. Ayala zaczyna podejrzewać, że to Benjamín jest prawdziwym “zabójcą ze złotym nożem”.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

[tabs tab1=”Zagadka hotelu Grand – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.