„Z miłości do dziecka” – Odcinek 50: Druga próba

W 50. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Nelson zostaje zatrzymany. Pedro i Gina pobierają się. Emisja we wtorek 13 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Agustín wyjawia Pedrowi, że zakochał się w Ginie. Pedro nie ma do niego pretensji. Irene wyjeżdża z Ernestem do Querétaro. Pedro znajduje odpowiedni samochód na konkurs. Policja podejrzewa, że leki na narkolepsję, które ma przy sobie dziewczyna Nelsona, to narkotyki, a ona i Nelson są przemytnikami.

Horacio rozwodzi się z żoną i jeszcze tego samego dnia prosi Monikę o rękę. Inés chce zostać prywatnym detektywem. Pedro jedzie do szkoły Nicolasa, aby zobaczyć syna pierwszego dnia nauki. Gdy spotyka Elenę, nie może oprzeć się pokusie pocałowania ukochanej. Wyznaje jej jednak, że nie mogą do siebie wrócić. Samuel ukrywa przed Gabrielą ślub brata.

Nadchodzi dzień ślubu Pedro i Giny. Pan młody jest nieszczęśliwy, a panna młoda zrozpaczona, gdyż czuje się odtrącona. Andrea zapisuje się na portal randkowy, aby znaleźć nowego partnera. Ernesto chce być przy żonie w chwili, w której dowie się o ślubie Pedra z Giną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.