fot. Televisa

Gina wmawia sobie, że spodziewa się dziecka Pedra, nie Agustína. Postanawia podrzucić wynik testu ojcu, aby sądził, że przypadkiem odkrył prawdę. Ernesto chce odwołać podróż do Meksyku. Elena nalega na powrót do domu ze względu na umówioną wizytę Nicolasa u lekarza. Andrea ma problem z opłaceniem rachunków – jej karta zostaje dwukrotnie odrzucona. W banku dowiaduje się, że mąż anulował jej kartę.

Gina dzwoni do Pedra i oznajmia, że ma mu coś ważnego do zakomunikowania. On nie chce z nią rozmawiać i rozłącza się. Anselmo prosi Pedra, żeby odebrał jego żonę z lotniska. Przypadkiem w tym samym czasie Elena i Nicolás przylatują z Houston. Nicolás wita się z ojcem. Elena ma pretensje do Pedra, że przestał pisać do syna. Gdy on oświadcza jej, że sama zabroniła mu kontaktu z synem, dochodzi do wniosku, że Ernesto go szukał. Andrea ma pretensje do męża, że odciął ją od pieniędzy. Horacio oznajmia, że odtąd będzie otrzymała środki na przeżycie przez Irene.

Mariano przedstawia Inés swojego wnuka. Gdy Inés dowiaduje się, że jest policjantem, proponuje mu, aby porozmawiali na temat pewnej ważnej sprawy. Irene i Horacio dowiadują się o oszustwie Ernesta. Pedro namawia ojca na spotkanie z Nelsonem. Przyjaciele wyjaśniają sobie nieporozumienia. Nelson trafia na kopertę podrzuconą przez Ginę. Dowiaduje się, że jego córka spodziewa się dziecka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.