„Z miłości do dziecka” – Odcinek 15: Zatrzymanie

W 15. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Pedro zostaje zatrzymany za próbę uprowadzenia syna. Emisja w poniedziałek 22 lutego 2021 o godz. 16.00 w Czwórce.

Policja przyjmuje zgłoszenie o porwaniu dziecka. Ernesto wmawia funkcjonariuszom, że nieznany człowiek zabrał jego syna, gdy oddalił się na chwilę po gazetę. Kieruje ich do warsztatu, w którym pracuje Pedro. Tymczasem Pedro oprowadza syna po warsztacie. Pokazuje mu szkice samochodów oraz narzędzia do naprawy silników. Robią sobie wspólne zdjęcia i przesyłają je Elenie.

Ernesto odbiera syna z warsztatu. Chwilę później przyjeżdża policja, aby zatrzymać Pedra pod zarzutem uprowadzenia chłopca. Pedro wzywa na pomoc brata. Sebastián zjawia się na komisariacie wspólnie z wykładowcą prawa z uniwersytetu. Pilar donosi Andrei, że widziała jej męża z sekretarką w parku. Andrea postanawia przerwać im romantyczny spacer. Mónica po raz kolejny zostaje publicznie upokorzona.

Nelson skąpi grosza na wesele Giny i Pedra. Gina nie chce korzystać z usług Eleny. Andrea przegania kuriera, który wręcza jej pozew rozwodowy. Ernesto zwraca się do mecenasa Cordoby z prośbą o pomoc w pozbyciu się Pedra. Chce go wtrącić do więzienia, aby przestał zbliżać się do jego rodziny. Elena dowiaduje się od Gabrieli o zatrzymaniu Pedra. Razem jadą do urzędu, aby oczyścić zatrzymanego z zarzutów. Elena pokazuje zdjęcie Pedra i Nicolasa oraz zeznaje, że zezwoliła na ich spotkanie. Ernesto oświadcza Pedrowi, że nie wycofa zawiadomienia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.