„Włoska narzeczona” – Odcinek 8: Fiorella i Gianna przyjeżdżają na ranczo

W 8. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fidel zabiera Fiorellę i Giannę na ranczo rodziny Pedra. Emisja 27 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Doña Eloisa pozwala notariuszowi przystąpić do odczytania testamentu jej męża i zignorować nieobecność Pedra. Sergio próbuje zyskać na czasie, oferując zebranym napoje. Pedro pojawia się w ostatniej chwili i przeprasza babcię za swoje spóźnienie. Treść testamentu Máxima nie budzi zaskoczenia pośród zebranych, ale rysuje grymasy na ich twarzach. Jedynie Sergio wydaje się być ukontentowany myślą, iż jego syn, Pedro, przejmie w posiadanie całą fortunę.

Lekarz ostrzega Fiorellę, że życie jej siostry jest zagrożone i powinny czym prędzej opuścić miasto. Máximo upoważnia żonę do tego, by dobrowolnie dysponowała jego majątkiem i rozdzieliła go między członków rodziny według własnego uznania. Eloisa obawia się, że jej życie zamieni się w piekło, a ostatnia wola jej męża o pojednaniu rodziny okaże się zwykłą mrzonką.

Zacarias informuje Vittoria o tym, że dwie Włoszki opuściły szpital w towarzystwie kobiety o imieniu Adela Reyes. Mężczyzna myśli, że chodzi o matę Benita, ale ten próbuje zbić go z tropu i namawia Fiorellę, by nie odwlekała swojego wyjazdu. Z polecenia Pedra, Fidel upewnia się, że Fiorella nie kłamie i poruszony losem Gianny zabiera je obie na ranczo Los Ángeles. Pedro nie kryje zdumienia, gdy Fiorella znów staje na jego drodze i rzuca mu się w ramiona.

Emisja 27 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.