Doktor Elizalde uprzedza Fiorellę, że stan zdrowia jej siostry jest zły i pilnie potrzebuje dawcy serca. Włoszka prosi Pedra, żeby zabrał ją do Włoch, jeśli jej siostra wróci do zdrowia, żeby mogła podziękować św. Błażejowi. Alina cieszy się z postępów leczenia Pilar, która niemal w całości odzyskuje pamięć. Diana wychodzi na wolność. Vittorio przyjeżdża po nią i zabiera ją do syna.

Sergio ponownie prosi Julietę o przebaczenie oraz obiecuje, że odsunie się na bok, żeby mogła ułożyć sobie życie z Santinem. Vittorio tymczasem przeprasza Fiorellę za swoje kłamstwa oraz oferuje jej pomoc w związku z Gianną. Włoszka dziękuje mu, że nie zostawił jej samej po śmierci ojca oraz wybacza mu, że ukrył przed nią istnienie listu, jak i próbował zmusić do ślubu, posługując się zmyśloną chorobą.

Pedro rezygnuje ze stanowiska prezesa Acorp. Oddaje kierownicze stanowiska na ręce Osvalda i Sergia. Roxana doznaje szoku na wieść, że spodziewa się dziecka, natomiast Benito z radością przyjmuje wiadomość, że zostanie ojcem. Osvaldo prosi brata, żeby pomógł mu poprowadzić rodzinną firmę, lecz ten jest zbyt zaaferowany zdrowiem Gianny i odmawia. Między braćmi dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.