„Włoska narzeczona” – Odcinek 11: Fiorella dostaje pracę

W 11. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro spełnia obietnicę i zatrudnia Fiorellę na ranczo. Emisja 30 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Sonia jest zła na Osvalda, że nie broni jej przed swoją rodziną i wypomina mu, że porzuciła karierę, by urodzić i wychodzić jego dziecko. W odwecie on wytyka jej, że celowo zaszła w ciążę, żeby zatrzymać go przy sobie. Pedro dowiaduje się, że Fiorella i jej siostra nie uległy wypadkowi, o którym tak głośno się mówiło. Pojmuje również, że choroba Gianny jest prawdziwa i nie była pretekstem do wprowadzenia się na ranczo. Rozkazuje przygotować dla nich miejsce w pokojach dla służby i postanawia dać Fiorelli upragnioną pracę.

Dante uprzedza doñę Eloisę, że na jej ranczo zamieszkały dwie nowe dziewczyny, które na dodatek próbowały ukraść konia. Kobieta wyjaśnia, że Pedro o wszystkim jej powiedział i rozkazuje mu nie wtrącać się do nieswoich spraw. Pedro obiecuje Fiorelli, że dotrzyma danego słowa i zapewni jej siostrze opiekę medyczną. Uprzedza ją jednak, że robi to tylko dlatego, by zapiski z dziennika Tanii nie dostały się w niepowołane ręce.

Emisja 30 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.