„W obronie honoru” – Odcinek 58: Ślubne plany

W 58. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Irina pragnie zostać żoną Flavia. Arturowi śni się Alma. Emisja 6 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Beatriz proponuje Samuelowi posadę sekretarza w jej banku. On ją przyjmuje. Leonardo świętuje to, że Cayetana go potrzebuje. Beatriz kupuje służbowe ubranie dla Samuela. Ulises dowiaduje się, że Samuel dostał nową, lepszą pracę. Lucía mówi Flaviowi, że Ignacio wręczył Almie jeszcze jeden, większy prezent. Ten domyśla się, że chodzi o akt własności domu. Arturo mówi Sofíi, że jego zdaniem Leonardo maczał palce w problemach ranczerów.

Férnandez wysuwa hipotezę co do śmierci Ignacia i Almy. Podejrzewa, że Cayetana i Leonardo nie są bez winy. Cayetana udaje się na kolację z Leonardem. Tymczasem Andrea widzi Samuela i Beatriz na kolacji w hipodromie. Isadora składa kusząca ofertę Cayetanie. Irina proponuje Flaviowi, żeby się pobrali. Arturowi śni się jego siostra; widzi ją płaczącą. Mężczyzna budzi się z przerażeniem i postanawia odwiedzić grób Almy. Sofía zatrzymuje go, rozpłakanego, z różą w dłoni, i pyta dokąd idzie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.