„W obronie honoru” – Odcinek 56: Przeszłość

W 56. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Leonardo jest prześwietlany przez Fernándeza. Soledad pyta Artura o Almę. Emisja 4 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

W obecności dziadka i szwagra Andrea wyznaje matce, że Sofía spodziewa się syna. Cayetana zwierza się jej, że wydała na świat chorego chłopca, który zmarł kilka dni po narodzinach. Kobieta wzrusza się, gdy córka pokazuje jej zdjęcia ultrasonograficzne przyszłego wnuka. Pracownicy Beatriz mylnie sądzą, że ich szefowa wyzionęła ducha.

W mieszkaniu braci Gallardów Irina i Sofía znajdują naszyjnik oraz list napisany przez ich ojca zmyślnie ukryte w poduszce. Flavio próbuje oszukać Sofíę zmyśloną historyjką, lecz ona nie kupuje jego wytłumaczenia. Beatriz zdumiewa pracowników, gdy staje przed nimi cała i zdrowa. Fernández uprzedza Leonarda, że bada jego udział w rzekomym zamachu na życie Sofíi i Artura. Cayetana dowiaduje się, że wypadek, któremu uległa jej córka, został zaaranżowany. Miranda grozi Soledad.

Verónica mówi Pablowi, że ojciec próbował powiedzieć jej coś ważnego przed śmiercią. Później wyznaje Soledad, że czasem zdaje jej się, że nic jej nie łączy z matką. Arturo wspomina Sofíi o swojej siostrze, lecz uchyla się od odpowiedzi na szczegółowe pytania. Leonardo zaczepia Verónicę, przez co bardzo ją onieśmiela. Arturo obiecuje Sofíi, że pewnego dnia opowie jej całą prawdę o rodzinie Rey. Ulises podsuwa Patricii do podpisania nowy kontrakt.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.