Juana rozmawia z Flaviem i Arturem o prawdopodobieństwie, iż Verónica jest ich siostrą. Sofía uważa, że Leonardo maczał palce w wypadku, któremu uległa razem z Arturem. Irina prosi Soledad, żeby pomogła jej uciec. Ona odmawia, ale obiecuje, że będzie się nią opiekowała. Arturo, Samuel i Flavio poddają się badaniu DNA na potwierdzenie pokrewieństwa z Verónicą. Cayetana prosi Leonarda, żeby jej potowarzyszył, bo czuje się samotna.

Verónica wytyka Daríowi, że próbował oszukać wszystkich farsą ze ślubem z Iriną. Fernández mówi Cayetanie, że oczekuje, że uszanuje prawo córki do wolności. Leonardo wykrada pistolet z pokoju Felipe. Nieves wręcza Cayetanie list napisany przez Irinę. Sofía informuje Artura, że zwróciła się do Fernándeza z prośbą o ustalenie przyczyny ich wypadku. Verónica i Darío odwiedzają Irinę, żeby zaoferować jej swoje wsparcie.

Cayetana zwierza się Leonardowi, że rozważa darowanie winy Irinie. Irina wyznaje Andrei, że u boku Flavia zasmakowała prawdziwej miłości. Verónica pyta Soledad, czy tęskni za córką. Miranda wtrąca się do ich rozmowy. Figueredo odnajduje Patricię oraz zapowiada, że odegra się na niej. Flavio przyjeżdża na ranczo i wzywa Cayetanę, żeby wyszła do niego…

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.