„W obronie honoru” – Odcinek 39: Poszukiwania

W 39. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Verónica uważa, że jej sen pomoże w odnalezieniu porwanych. Emisja 12 lipca 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Verónice śni się koszmar. Widzi w nim Irinę i Flavia martwych. Nicholson zabija porywaczy. Cayetana wyciąga z banku milion dolarów na zapłacenie okupu za córkę. Flavio domyśla się, że nikt nie strzeże jego i Iriny i próbuje wykorzystać sytuację, by uciec. Beatriz uprzedza Artura o działaniach Cayetany. Sofía zauważa znaczną poprawę zdrowia chorego konia. Cayetana idzie do centrum handlowego, by wręczyć okup za córkę. Leonardo jej asystuje. Fernández, który spodziewał się takiego zachowania kobiety, również obserwuje ją z oddali.

Patricia wyznaje Samuelowi, że go potrzebuje. Ulises odkrywa, że wszyscy uciekli i zostawili Irinę i Flavia samych. Fernánde ratuje Cayetanę przed Malkovichem. Leonardo mówi Fernándezowi, że jego zdaniem robotnicy maczali palce w porwaniu Iriny. Ulises porzuca Irinę i Flavia w lesie. Samuel skarży się Andrei, że z jej winy został wyrzucony z domu. Verónica opowiada komendantowi swój sen. Jest przekonana, że doprowadzi ich do zaginionych.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.