„W obronie honoru” – Odcinek 37: Drugi zakładnik

W 37. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Cayetana martwi się zniknięciem córki. Ferández podejrzewa porwanie. Emisja 8 lipca 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Sofía mówi Arturowi, że nie spodziewała się zobaczyć go z powrotem na ranczu. On oświadcza, że najlepszą metodą na pozbycie się bólu jest spoglądanie mu w oczy każdego dnia. Irina zostaje porwana razem z Flaviem. Andrea wsiada na motocykl z Samuelem i wspólnie jadą do Artura. Tymczasem on i Sofía przygotowują zioła dla konia Príncipe. W trakcie jazdy motocykl Samuela psuje się. Beatriz wspomina Leonardowi o intratnej ofercie złożonej przez Emilia. Ten także próbuje skusić ją swoją propozycją.

Soledad znajduje telefon Iriny. Rodzina dziewczyny zauważa jej zniknięcie i zaczyna się martwić. Cayetana dzwoni do Andrei i nakazuje jej wrócić na ranczo. Następnie wzywa na pomoc Fernándeza. Ten uświadamia ją, że musi minąć 48 godzin od momentu zniknięcia dziewczyny, by mógł rozpocząć akcję poszukiwawczą. Flavio odzyskuje przytomność i dowiaduje się od Iriny, że zostali porwani. Fernández informuje Cayetanę, że jej córka prawdopodobnie została porwana. Odkrywa również, że bracia Gallardowie pracują na ranczu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.