Cayetana uprzedza Emilia, że między nimi nigdy do niczego nie dojdzie i oblewa go kieliszkiem szampana. Isadora mówi ojcu, że postawiła na zwycięskiego konia wszystkie pieniądze, które chcą wyprać. Arturo i Felipe wypytują Patricię o Samuela. Horacio bierze udział w wyścigach konnych. Leonardo aranżuje wszystko tak, by ten poniósł klęskę. Patricia zarzuca Ulisesowi, że zrobił krzywdę Samuelowi.

Emilio wpada w złość, gdy Tormenta, koń z rancza Del Junco, wygrywa wyścig. Jego irytacja mija tuż po tym, jak zwycięski koń zostaje zdyskwalifikowany, a on zostaje nowym zwycięzcą. Na ekranie pojawia się napis „Sprawiedliwość nadchodzi Alma Gallardo”, który niepokoi Cayetanę. Felipe uprzedza Cayetanę, że w życiu prędzej czy później płaci się za swoje czyny.

Bracia znajdują Samuela na ulicy i zabierają go do szpitala. Lekarze ratują mężczyźnie życie. Patricia donosi policjantowi, że Ulises miał powody, by pozbyć się Samuela. Isadora proponuje Leonardowi połowę imperium swojego ojca, jeśli się do niej przyłączy. On odrzuca jej ofertę. Cayetana podejrzewa, że Emilio mógł maczać palce w dyskwalifikacji konia z jej rancza.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.