„W niewoli przeszłości” – Odcinek 44: Twarzą w twarz

W 44. odcinku telenoweli „W niewoli przeszłości”: Valdo wskazuje Jorginhowi, gdzie znajdzie Betânię. Emisja 21 października 2022 o godz. 17.45 i 22.25 w Novelas+.

Jorginho grozi Ninie, że wyjawi całej rodzinie prawdę o niej. Nina prosi go o zaufanie. Leleco mówi Muricy, że Suelen i Adauto są razem. Muricy zrywa z chłopakiem. Suelen jest poruszona jego smutkiem i obiecuje mu pomóc odzyskać ukochaną. Carminha dowiaduje się, że Rita wyjechała, jednak kobieta czuje, że ta dziewczyna jest gdzieś blisko niej.

Diógenes myśli, że Suelen została porwana przez Adauta. Mężczyźni z Divino wchodzą do jego mieszkania i zabierają stamtąd Suelen. Dziewczyna jest na nich wściekła. Carminha daje Ninie prezent. Lucinda mówi Jorginhowi, że nie może mu powiedzieć prawdy, żeby nie zawieść zaufania Niny. Chłopak kłóci się z nią, przez co kobieta jest zrozpaczona. Suelen mówi Muricy, że między nią, a Adautem do niczego nie doszło. Sugeruje jej, że nie zasługuje na takiego mężczyznę, jak Adauto.

Valdo mówi Jorginhowi, że Betânia dorabia wieczorami w muzeum i ona może mu wyjaśnić całą tę historię. Zezé podsłuchuje, jak Jorginho rozmawia z Déborą o Ricie. Pokojówka mówi Carminhii, że Jorginho spotka się z nią w muzeum. Carminha obserwuje Jorginha z Betânią.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-niewoli-przeszlosci
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.