„Twoja na zawsze” – Odcinek 90: Poszukiwania Olvido

W 90. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Policja poszukuje Olvido i jej syna. Fernanda ostrzega Diega. Emisja 19 lipca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Diego zamierza zgłosić policji zaginięcie Olvido i ich syna. Fernanda uprzedza Rodriga o możliwym zakończeniu jego procesu przeciwko Iran – obawia się, że sędzia zechce oczyścić oskarżoną od zarzutu usiłowania zabójstwa. Angustias nie zgadza się, aby Vanessa oddała swoją nerkę Chayo. Dyrektor szpitala informuje kobietę, że jej córka wyraziła już pisemną zgodę na przeszczep. Raquela cieszy się z zaginięcia Olvido. Łudzi się, że jej syn zapomni z czasem o nieślubnej córce Armanda.

Fernanda ostrzega Diega, by trzymał Olvido z dala od Stefana, którego uważa za podłego i niebezpiecznego mężczyznę. Policjant prowadzący sprawę zaginięcia Olvido i jej dziecka sugeruje Diegowi, że mogli zostać uprowadzeni. Nelson i Jaguar dowiadują się o śmierci Gabriela. Boją się, że policja mogłaby skojarzyć ich ze zmarłym. Postanawiają upewnić się, że Olvido nie żyje. Iran dowiaduje się od mecenasa Canciano o zaginięciu Olvido i jej syna. Jaguar oddaje dziecko Olvido pod opiekę Pirañii.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.