„Twoja na zawsze” – Odcinek 62: Olvido wybacza ojcu

W 62. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Bernardo wyrzuca żonę z domu. Armando wyznaje Olvido swój sekret. Emisja 7 czerwca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Olvido dowiaduje się od Ulisesa o ataku serca jakiego doznał Armando. Dziewczyna natychmiast kieruje się do szpitala, gdzie naskakują na nią Iran i Raquela. Bernardo nie potrafi wybaczyć żonie zdrady. Wyrzuca ją na bruk i zwalnia szofera, z którym utrzymuje romans. By odegrać się na mężu, Vanessa oświadcza, że nigdy go nie kochała i zależało jej tylko na jego pieniądzach.

Chuy tak bardzo wstydzi się tego, co zrobił, że nie ma odwagi wyjawić Chayo prawdziwy powód zwolnienia. Vanessa szuka dla siebie schronienia w domu Esperanzy, jednak nie jest tam mile widziana. Angustias dowiaduje się o wybryku córki. Raquela na próżno usiłuje powstrzymać Olvido przed zobaczeniem się z Armandem. Mężczyzna czuje, że nadszedł moment na wyznanie prawdy. Mówi Olvido, że jest jego zaginioną córką i ze łzami w oczach błaga ją o wybaczenia. Raquela próbuje obrócić sytuację na swoją korzyść i sprawić, by Olvido znienawidziła Armanda, ale w sercu kwiaciarki nie ma miejsca na nienawiść. Jest za to na przebaczenie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.