„Twoja na zawsze” – Odcinek 59: Iran wydaje na świat córkę

W 59. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Iran rodzi córkę. David nie chce zrezygnować z Olvido. Emisja 2 czerwca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Marthita zawierza swój sekret Olvido. Ta zaś obiecuje jej pomoc. Roxana jest zazdrosna o Citlalli. Eufrasia nie przestaje szantażować Roxany. Pomimo cierpienia Armando odmawia wizyty u lekarza. Wszyscy cieszą się z narodzin córki Iran poza samą Iran, która na dodatek ukrywa tożsamość tajemniczego mężczyzny. Angustias przychodzi do kwiaciarni Olvido, żeby podzielić się wiadomością o narodzinach prawowitej córki Diega. David nie chce trzymać w tajemnicy swojej miłości do Olvido, choć jest nieodwzajemniona, ponieważ jego ukochana traktuje go jedynie jak serdecznego przyjaciela. Olvido wyznacza sobie nowe cele zawodowe. Pancho mam jej pomóc w ich realizacji. Raquela składa niezapowiedzianą wizytę Olvido, by zakazać jej zbliżania się do Armanda.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.