„Twoja na zawsze” – Odcinek 57: Zamaskowany mężczyzna nachodzi Iran

W 57. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido przybywa na przyjęcie Iran. Diego przedstawia ją Davidowi. Emisja 31 maja 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Tacho wszczyna kłótnię z Gabrielem. Otwarcie oskarża go o zgwałcenie jego żony. Mimo sprzeciwu Vanessy Angustias rozkazuje Nelsonowi zaprosić Citlalli na przyjęcie bociankowe wydawane przez Iran. Iran kontaktuje się telefonicznie z Olvido, by upewnić się, że ta również zaszczyci ją swoją obecnością. Olvido nie daje się odciągnąć od zamiaru uczestniczenia w przyjęciu. Zamierza udowodnić swojej rywalce, że nie jest już tamtą naiwną dziewczyną z prowincji.

Iran jest zasypywana kolejnymi wiadomościami z groźbami. Zamaskowany mężczyzna zapowiada, że stawi się na jej przyjęciu. Olvido przybywa na bociankowe w towarzystwie Pancha. Jej elegancki wygląd, ale przede wszystkim pewność siebie i spokój zdumiewają gości. Doña Licha, babcia Chayo, także zjawia się na nim, choć nieproszona. Diego przedstawia Olvido Davidowi. Oboje udają, że widzą się pierwszy raz. Zgodnie z obietnicą na przyjęciu pojawia się zamaskowany mężczyzna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.