„Twoja na zawsze” – Odcinek 47: Diego traci kontakt z Olvido

W 47. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido zabiera syna ze szpitala. Diego nie wie, gdzie ich szukać. Emisja 17 maja 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Armando pragnie zdobyć miłość Olvido zanim wyzna jej, że jest jego córką. Angustias i Iran jednoczą siły z Raquelą, Eufrasią i Roxaną, by wspólnie uprzykrzyć życie Olvido. Mijają tygodnie. Dieguito opuszcza szpital, zaś Diego ponownie traci kontakt zarówno z nim, jak i z jego matką. Zaślepiony miłością do Olvido David decyduje się zataić miejsce jej pobytu przed przyjacielem. Natomiast Olvido obiera sobie nowy cel – postanawia przyjąć pożyczkę od Armanda i otworzyć kwiaciarnię. Chuy zamierza zgłosić się jako dawca nerki dla Chayo. Na wieść o tym Vanessa wpada w szał. Angustias próbuje uwieść Ulisesa, podczas gdy Diego sprzecza się z Iran o skradziony raport detektywa.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.