„Trzy razy Ana” – Odcinek 98: Ana Lucía poznaje wuja | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 98: Ana Lucía poznaje wuja

novela.pl 17 maja 2017 0

W 98. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Orlando uderza Maribel. Ana Lucía poznaje swojego wuja. Emisja 24 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 98: Ana Lucía poznaje wuja

Ana Laura wypomina Anie Leticii, że usiłowała nastawić wszystkich przeciwko niej. Żąda wyjaśnień. Ana Leticia wyjawia, że zazdrości jej zainteresowania, jakiego wzbudza u wszystkich swoim kalectwem, przez co zawsze, w odróżnieniu od niej, wychodzi obronną ręką z problemów. Zdradza również, że nienawidzi Ramira, ponieważ ona darzy go większą miłością niż rodzoną z siostrę i obawia się, że zechce je rozdzielić. Ana Laura uświadamia ją, że miłość łączy, a nie dzieli, i jako mężatka powinna o tym dobrze wiedzieć. Jednak Ana Leticia ignoruje jej komentarz i próbuje dokuczyć siostrze, insynuując, że prędzej czy później Ramiro zdradzi ją z inną.

Ramiro usiłuje przekonać Mariana do utrzymania w tajemnicy prawdy o Anie Lucíi. W tym celu ucieka się do szantażu – grozi wyjawieniem prawdy o Ginie oraz wydaniem go policji. Udziela mu także stosownych wyjaśnień. Mówi, że kiedy Marcelo stracił pamięć, spotkał Anę Lucíę i rozkochał ją w sobie, o czym zdążyła już dowiedzieć się Ana Leticia. Na koniec dodaje, że obiecał Anie Laurze, że jej zaginiona siostra będzie obecna na ich ślubie.

Ana Leticia proponuje Iñakiemu intrygę. Ona podszyje się pod Anę Lucíę i oskubie Isidra ze wszystkich pieniędzy, zaś on w tym czasie dowie się, gdzie przebywa jej siostra, żeby utrzymać ją z daleka. Orlando wyładowuje swój gniew Maribel, gdy ta oskarża go o pobicie Daniela i spowodowanie jego śmierci. Ramiro staje w obronie dziewczyny. Mariano po raz kolejny doznaje szoku. Tym razem zdumiewa go odkrycie, że Soledad porwała jego bratanicę. Staje twarzą w twarz z Aną Lucíą i przedstawia się jako jej wujek.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X