„Trzy razy Ana” – Odcinek 80: Chęć ucieczki | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 80: Chęć ucieczki

novela.pl 19 kwietnia 2017 0

W 80. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Soledad chce uciec z Aną Lucíą, by nigdy nie poznała prawdy. Emisja 25 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 80: Chęć ucieczki

Soledad ogarnia strach na widok Any Leticii. Claudia nie przepuszcza okazji, by zwrócić na siebie uwagę Mariana. Remedios coraz bardziej obawia się, że Santiago cierpi na rozdwojenie jaźni i będzie na zmianę sobą i Marcelem. Ana Lucía uświadamia ją, że Marcelo zamierza wyrzucić z siebie Santiaga, oraz przyznaje, że nie podobało jej się, gdy Marcelo ją dotykał, gdyż czuła jakby był obcym mężczyzną.

Ernestina z radością opowiada Nerinie o spełnieniu swojego marzenia o założeniu fundacji niosącej pomoc niepełnosprawnym osobom, której dyrektorem jest Ana Laura, a Valentín jej prawą ręką. Dodaje, że ma już tylko jedno niespełnione życzenie – pragnie odnaleźć zaginioną wnuczkę.

Ana Leticia próbuje dokuczyć Viridianie i wmawia jej, że Mariana i Claudię łączył płomienny romans i zdaje się, że dawni kochankowie pragną go odnowić. Ponadto próbuje przypiąć wujowi etykietę kobieciarza. Później Mariano wyjaśnia Viridianie, że jego związek z Claudią należy do przeszłości i nie zamierza do niego wracać. Soledad mdleje na wieść, że Ana Lucía dowiedziała się o Sofíi. Po odzyskaniu przytomności oświadcza z przekorą, że ona i Ana Lucía muszą na zawsze zniknąć.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X