„Trzy razy Ana” – Odcinek 76: Wbrew zakazowi | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 76: Wbrew zakazowi

novela.pl 11 kwietnia 2017 0

W 76. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Iñaki organizuje spotkanie Any Lucíi z Santiagiem. Emisja 19 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 76: Wbrew zakazowi

Rodrigo zapewnia Mariana o szczerych intencjach Ramira wobec Any Laury. Zatroskany wujek przyznaje, że w przeszłości mylnie osądził Ramira, ale zdołał przekonać się o jego uczciwości. Santiago żegna się z Remedios. Prosi ją, żeby nie zapominała, jak bardzo ją kocha.

Ramiro próbuje wytłumaczyć zachowanie Santiaga przed Aną Lucíą. Wyraża ubolewanie nad okolicznościami, w jakich dowiedziała się o decyzji Santiaga o powrocie do żony, okazuje jej współczucie oraz śmie prosić o wyrozumiałość. Ana Lucía nie chce go słuchać i oświadcza, że jeśli Santiago osobiście się do niej nie zwróci, złoży mu wizytę i w obecności jego żony zażąda, żeby wyznał swoje uczucia. Evaristo opowiada Edmundowi o swoich planach pogrążenia fundacji Álvarez del Castillo.

Iñaki przygotowuje kolację dla Santiaga i Any Lucíi. Ana Lucía uświadamia Santiaga, że złamał jej serce swoją decyzją o powrocie do żony. On wyjaśnia jej, że musi dać sobie szansę na uratowanie małżeństwa, dlatego nie będzie prosił ją, by na niego czekała. Kiedy Ana Lucía przypomina mu, że w szpitalu obiecał jej, że znów będą razem, ten deklaruje, że wciąż tego pragnie jako Santiago, ale jego drugie ja, Marcelo, kocha swoją żonę. Ana Leticia wypytuje Ramira o sposób, w jaki zdobył bransoletkę Any Lucíi. Ana Lucía próbuje uwieść Santiaga.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X