„Trzy razy Ana” – Odcinek 71: Szantaż Evarista

W 71. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Evaristo żąda od Marcela zwrotu klucza do sejfu. Emisja 11 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Ramiro zostaje porwany na oczach Any Laury. Marcelo i Ana Laura dają sobie sześć miesięcy na uratowanie małżeństwa. Ana Leticia zmusza męża do złożenia przysięgi, że w tym czasie nie będzie utrzymywał żadnego kontaktu ze swoją kochanką. Marcelo stawia jeden warunek, chce się spotkać z Aną Lucíą, żeby uprzedzić ją o wszystkim, ale Ana Leticia nie wyraża na to zgody.

Evaristo uprzedza Edmunda, że choć dotąd chronił Ramira przez wzgląd na to, że jest jego synem, nie będzie go dłużej tolerował, ponieważ stał się dla niego utrapieniem. Nakazuje mu mieć nad nim kontrolę, żeby nie powtórzyła się historia z Giną. Marcelo składa wizytę Evaristowi, żeby wynegocjować darowanie życie Ramirowi. Ten żąda wydania klucza – jednego z dwóch – do sejfu Alfreda, jednak Marcelo zarzeka się, że go nie posiada.

Edmundo przekonuje się o tym, jak wiele Ramiro znaczy dla Any Laury. Dziewczyna wyznaje, że kocha Ramira, ale domyśla się, że on nie popiera ich związku. Edmundo tłumaczy jej, że choć wierzy w szczerość jej uczuć, obawia się, że Ramiro pewnego dnia pożałuje swojej decyzji, tak jak miało to miejsce z Giną i nigdy nie zazna szczęścia z żadną kobietą. Ramirowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony ludzi, którzy go przetrzymują.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.